Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze (/Temat-Wykorzystanie-iMacros-na-zdalnym-komputerze-103657)

Strony: 1 2


Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - jarunioo7 - 14-12-2014 12:20

Witam. Od paru dni bardzo często korzystam ze skryptów iMacros. Uruchomiłem 3 przeglądarki przez co chodzą 3 skrypty na raz ale w tym samym czasie nie moge nic robić na komputerze bo jest bardzo zamulony. Co sądzicie o wykorzystaniu iMacrosa na jakiś zdalnych komputerach?

PS. Nie wiem jak dokładnie sie to nazywa ani nie wiem nawet ile to kosztuje. W każdym razie chodzi mi o to że kupuje dostęp do "wirtualnego" albo i nie wirtualnego komputera na którym mógłbym zainstalować 3 przeglądarki i żeby te 3 skrypty chodziły 24h/dobe, a ja mógłbym bezproblemowo pracować jeszcze na swoim komputerze Smile

Macie jakieś rady/pomysły? Smile


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - komp165 - 14-12-2014 22:18

nie da rady komputer zdalny zacznie sie ciac i tym samym wylanczac skrypt sam tak probowalem po za tymmalooplacalne


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - Szrejter - 14-12-2014 22:37

Moze vps ?


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - jarunioo7 - 15-12-2014 22:30

Niestety ale za VPS-y lecą bany Sad


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - Klin - 15-12-2014 23:17

Do czego uzywasz imacro ?

Na VPS'ie mieliscie bany za uzywanie makr ? Nie wierze ; )


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - Noozer - 15-12-2014 23:20

Jakby ktoś miał jakąś dobrą ofertę vpsa to prosiłbym o pw Wink


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - Klin - 15-12-2014 23:26

@[Noozer]

https://greencloudvps.com


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - jarunioo7 - 15-12-2014 23:29

@[Klin] - Chodzi mi przykładowo o AddMeFast. Dzisiaj dostałem 3 bany Sad


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - Klin - 15-12-2014 23:32

3 bany na konta w addmefast ? Ja jade na skryptach dosc dlugo i bana nie widac. Jakie konkretnie akcje robia skrypty ? Po jakim czasie otrzymales bana ?


RE: Wykorzystanie iMacros na zdalnym komputerze - jarunioo7 - 16-12-2014 10:28

@[Klin]. Włączyłem iMacrosa na trzech przeglądarkach i chciałem 3 różne konta włączyć :/ Z tego co zauważyłem to można na addmefast działać tylko na jednej przeglądarce bo cały czas wylogowuje. I tak w dwa dni poszły bany na trzech kontach :/