Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AzotoN1 - Dziennik Shorte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AzotoN1 - Dziennik Shorte (/Temat-AzotoN1-Dziennik-Shorte-103055)



AzotoN1 - Dziennik Shorte - AzotoN1 - 05-12-2014 00:25

Witam.

Jestem świeżak lecz mini sukcesy mam. Z Adf.ly się przeniosłem i poświęcam się na koncie shorte.

Powoli do przodu, lecz uważam że aktualna nisza nie przyniesie mi wystarczającego dochodu. Z miłą chęcią usłyszę słowa wsparcia w formie podpowiedzi, a może i "współpracy"

Tak to wygląda w 4 dzień z korzystania z shorte:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

CEL: 30$ do końca miesiąca
1,84/30



RE: AzotoN1 - Dziennik Shorte - broofie - 05-12-2014 00:27

Powodzenia. Ogolnie skracanie to wg mnie temat dla ludzi ambitnych i wytrwalych, wiec mam nadzieje, ze dotrwasz "do konca" i bedziesz zarabial nie male pieniadze.
Spam czy FB?


RE: AzotoN1 - Dziennik Shorte - AzotoN1 - 05-12-2014 00:29

Nie lubię spamu, to dla zbyt irytujące i sam nie lubię jak ktoś mi spamuje w każdym możliwym miejscu.
Aktualnie własny FanPage 3000+ like.


RE: AzotoN1 - Dziennik Shorte - ZabaGamer - 05-12-2014 01:05

Kolejny dziennik skracacza co mnie osobiście cieszy , bo sam zarabiam tą metodą i lubie czytać takie dzienniki innych . Życzę powodzenia w dążeniu do celu i dużych hajsow.
Jaka tematyka FP? Zapewne erotyk, tak więc może jakieś S4S ? Mam ero 3.6 k like. Jak coś odezwij się na prv Smile


RE: AzotoN1 - Dziennik Shorte - AzotoN1 - 05-12-2014 01:21

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, jestem w tym nowy dlatego poszukuje nowych doświadczeń i punktów odniesienia. Dziękuje za ciepłe słowa, na pewno mnie to zmotywuje i pozwoli na kontynuacje mojego małego "przedsięwzięcia".


RE: AzotoN1 - Dziennik Shorte - jarunioo7 - 05-12-2014 13:48

Powodzenia i wytrwałości życzę! Smile Po dłuższym czasie zarabianie na fanpagach zaczyna nudzić (przynajmniej u mnie tak było). SPAM może być też bardzo opłacalny. Wystarczy posiedzieć, zastanowić się, wymyśleć dobrą niszę i ciągnąć z tego dobre $ ! Smile


RE: AzotoN1 - Dziennik Shorte - AzotoN1 - 06-12-2014 23:56

Witajcie.

2 Dni nieobecności. Postanowiłem podszkolić się w shorte i pogadać z paroma osobami, potestować nowe techniki i tak o to wystartowałem z nowym FP i nowym kontem shorte, aby dziennik był przejrzysty i klarowny. Tak o to jutro wstawię pierwszą fotkę. Mogę się pochwalić że od 14.00 do 24.00 przyszło mi 3400 like na FP Smile

Do jutra !


RE: AzotoN1 - Dziennik Shorte - jarunioo7 - 07-12-2014 11:22

Zarejestrowałeś sie z reffa użytkownika, którego CI poleciłem? Tongue


RE: AzotoN1 - Dziennik Shorte - AzotoN1 - 07-12-2014 20:18

Tak Smile


AzotoN1 - Dziennik Shorte - Hybrid1990 - 26-11-2019 11:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.