Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieram na prawo jazdy ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieram na prawo jazdy ;) (/Temat-Zbieram-na-prawo-jazdy-102992)

Strony: 1 2 3


Odp: RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - damianus627 - 06-12-2014 16:50

(06-12-2014 00:50)Maersk napisał(a):  Tak, trzy miesiące przed. Juz spokojnie mógłbyś iść się zapisać na teorię, bo to i tak potrwa miesiąc
Od stycznia teorie można zdawać bez kursu.

Więc polecam autorowi żeby teorii się sam nauczył to taniej wyjdzie sama praktyka.


RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - Maersk - 06-12-2014 16:50

Dzisiaj masz KSW, więc rusz się i pospamuj trochę transmisją Tongue

(06-12-2014 16:50)damianus627 napisał(a):  
(06-12-2014 00:50)Maersk napisał(a):  Tak, trzy miesiące przed. Juz spokojnie mógłbyś iść się zapisać na teorię, bo to i tak potrwa miesiąc
Od stycznia teorie można zdawać bez kursu.

Więc polecam autorowi żeby teorii się sam nauczył to taniej wyjdzie sama praktyka.

Tylko nie zapominaj że kiedyś można było pytań nauczyć się na pamięć bo było 400 a teraz coś pięciu tysięcy? Jak sam się tego nauczy i wytłumaczy w sposób pewny i bez kontrowersji to spoko, ale są rzeczy na których nie można oszczędzać. Potem będziemy słyszeć w TV, że 19 latek wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu bo nie zastosował się do reguły prawej ręki, wskutek czego zginęła matka z dzieckiem. Warto? Za kurs zapłaciłem 2000 złotych, w tym było 30 godzin jazd (jedna godzina = 50 złotych, czyli za same jazdy 1500 złotych) do tego książka za 100 złotych, opłacony praktyczny i teoretyczny. Teoretyczny kosztuje coś w okolicach 30 złotych, a przypominam że to już nie jest pamięciówa tylko nauka jak w szkole. Do szkoły też byś nie chodził, bo możesz się w domu nauczyć do matury? Moim zdaniem lepiej chodzić na teorię, bo po to ona jest, żeby w praktyce wiedzieć co zrobić i umieć zastosować teorię w praktyce.

Koszt prawa jazdy to 2000 złotych, w tym 1500 złotych jazdy, 170 egzaminy, książka 100 złotych, czyli około 1800 złotych. Warto ryzykować 200 złotych dla siedzenia w domu i nie uczenie się chyba najbardziej pożytecznej rzeczy w swoim życiu ( przynajmniej w moim przypadku) ? Pamiętaj że na drodze nie jesteśmy sami i nie zawsze instruktor będzie siedział obok Nas, a ja po teorii czułem się dużo pewniej niż przed nią. Do tego OBOWIĄZKOWE szkolenie pierwszej pomocy, które u mnie trwało 6 godzin i bez tego nie możesz podejść do egzaminu. To również wliczone w te 2000 złotych.

Na niektórych rzeczach się nie oszczędza.


RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - Kaspirek - 06-12-2014 17:09

Maersk to chyba cena z warszawy :-)


RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - Maersk - 06-12-2014 17:12

Cena półtorej roku temu z DolnegoŚląska z miejscowości między Legnicą, a Wałbrzychem


RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - damianus627 - 06-12-2014 17:30

Ta twoja cena 2000zł to straszna przesada. Moja mama za weekendowy kurs płaciła ~1500zł w podobnym okresie.
U mnie w Krakowie kursy dla uczniów są w okolicy 1000zł.
Zobaczymy czy nie zwiększą ceny bo wszystkie Toyoty wymieniają na KIE.


RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - Maersk - 06-12-2014 17:36

Nie wiem, może Smile Robiłem to już nawet dwa lata temu bo już się zapisywałem, więc cena była 2 tysiące. Nie żałuję, bo na spokojnie przygotowałem się do egzaminu, potem jazdy itp itd. Akurat szkoła w której byłem ma największy procent zdawalności na DolnymŚląsku, więc możliwe, że nie lecą na ilość, ale jakość Smile
Wszystko zdane za pierwszym razem i u nich ponad połowa osób tak robi, więc w weekend się nauczyć tego się nie podejmowałem bo do tego potrzeba czasu. Za którym razem zdała mama?


RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - KNXTXX - 07-12-2014 03:16

dobra, ale jak mam te 2k uzbierać hah Smile

no i marzy mi sie pug 206 s16 - no ale prawko najpierw Smile))

ogólnie myślę żeby oszczędzać też na pierdolach typu chipsy itp Smile

póki co mój zarobek to:

$ 1. 53135


RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - KNXTXX - 08-12-2014 04:28

Stan konta:
$ 1. 55519

w sumie to sie cieszę że wgl jest jakiś +, macie jakieś pomysły aby zgarniac więcej $?

Muszę zabrać sie za robienie filmikow na yt z linkami do shorte, mam nadzieje że wypali Smile


RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - bykonrado - 08-12-2014 06:19

Dawaj opisy na grupy takie zeby flaprzy wchodzili xD Opis to podstawa. Ja na grupach jak rozpoczynalem zarabianie przez net to reklamowalem z opisami a zeby tylko ktos weszedl i wchodzili najwiecej na RP - teraz juz tak nie wchodza ale jednak..

Powodzenia zycze


RE: Zbieram na prawo jazdy ;) - KNXTXX - 08-12-2014 22:48

mógłbys mi coś pomóc ? Z opisu widać, że masz pojęcie Wink