Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st (/Temat-Dziennik-pracy-Vuntilo-shorte-st-102973)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - vuntilo - 03-12-2014 20:39

Witam !
Chcę tutaj zrobić zbiór moich codziennych zarobków z serwisu shorte.st (tak wiem, wiem adf.ly lepszy podobno, ale mi lepiej pracuje się na shorte Big Grin)

Tak więc 1 i 2 grudnia Big Grin

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - jarunioo7 - 03-12-2014 21:49

Mi też sie lepiej pracuje na shorte.st dlatego przy tym zostaje Smile

Ostatnio na prawde dużo skracaczy tworzy swoje dzienniki ale mało osób zarabia powyżej 100$/msc.. Ostatnio dwóch friendsów Kickster & mysc zaprzestali na jakiś czas zarabianie, a z tego co pamiętam to im i mi najlepiej szło na shorte.st :/ Trzymam kciuki żebyś ty wyrósł na takiego skracacza Big Grin

Powodzenie! Mógłbyś ustalić jakiś cel Smile


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - Noozer - 03-12-2014 22:00

Ważne, że idzie do przodu Wink
Powodzenia !


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - vuntilo - 04-12-2014 08:14

Dzięki za komentarze !
Moim celem na razie jest wyciągniecie jak najwięcej, bo chcę zainwestować w PV (myślicie, że jeszcze się opłaca?)

Tym razem 3 grudnia już ze stanem konta po tych 3 dniach Smile

[Obrazek: image.jpg]


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - jarunioo7 - 04-12-2014 14:18

Pniesz sie do góry! Smile A co do PV to dalej się opłaca ale teraz naprawiają stronę od kilku dni. Najważniejsze że wszystkie zaległości zostaną uregulowane Smile


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - lukaas96871 - 04-12-2014 14:45

Powodzenia

PS. Postaw sobie jakiś cel, będziesz miał motywację żeby to osiągnąć


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - vuntilo - 04-12-2014 15:06

Skuszony zarobkami moich znajomych dziś po południu przeniosłem się jednak na Adf.ly zobaczę jak to będzie przebiegać, jeżeli nie zobaczę różnicy wrócę na shorte Big Grin

Wracając do PV to lepiej zainwestować tam czy w nowy DigAdz?


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - Willuuus - 04-12-2014 17:14

Powodzenia, bede zagladal.

Jesli chodzi o PV i DigAdz to działam w obu. Jesli chcesz zainwestowac teraz to polecam DigAdz i to jak najszybciej. Mozesz wejsc bez wkladu i tak po kilku dniach uzyskasz 800pktow, ktore zagwarantuja Ci darmowe bonusy i naliczenia. A jeszcze lepiej jak wykupisz chociaz jedna reklame za 1$ to od razu masz 1500 pktow i od razu masz wszystkie naliczenia+ bonusy. W razie pytan mozesz smialo pisac to pomoge.

Jesli wejdziesz z refa bylbym wdzieczny.


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - jarunioo7 - 04-12-2014 18:48

@[Willuuus] - usuń reffa, tutaj to niezgodne z regulaminem Big Grin


RE: Dziennik pracy Vuntilo - shorte.st - vuntilo - 05-12-2014 00:02

Jak dla mnie adfly to niewypał Big Grin
Straciłem popołudniowe publikacje dla adfly i dlatego dziś zarobek niższy, ale nie o dużo Big Grin
Upewniłem się, że jednak zostanę przy shorte Big Grin

[Obrazek: image.jpg]