Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Rozliczenie (/Temat-Rozliczenie-102968)



Rozliczenie - Madara Uchiha - 03-12-2014 19:55

Jak mam rozliczyć się z zarobków z subskrypcji sms??? Numer konta do urzędu skarbowego mam no i teraz wypadałoby się rozliczyć? I który pit wypełniać?


I jak rozliczyć się z allegro? Sprzedałem koło 7-8 fp i troche lajków. Czy lepiej jest sie nie rozliczać z tego bo mi tego nie udowodnią, że akurat fanpage sprzedałem po samym tytule.


RE: Rozliczenie - jarunioo7 - 03-12-2014 22:37

Szczerze? To według mnie nic Ci nie udowodnią.. Przecież nie będą Ci grzebać na koncie i szukać po tytułach przelewów (jeśli się mylę proszę o poprawienie - ale taka sytuacja byłaby dla mnie kuriozalna)..

Co do samego rozliczania, to się na tym nie znam. Ale powinni wprowadzić coś dla ułatwienia rozliczania z zarabiania w internecie bez tłumaczenia "z czego te pieniądze są".. Smile

I nie chodzi mi tutaj o "inne formy zarobku"..


RE: Rozliczenie - Madara Uchiha - 03-12-2014 23:37

No ja raczej nie mam znajomych którzy mogą podpierdzielic jedynie co to wlasciciele tych serwisów co u nich zarabiam


RE: Rozliczenie - domin_dz - 04-12-2014 10:19

PIT-36