Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracacze -zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skracacze -zarabianie (/Temat-Skracacze-zarabianie-102947)

Strony: 1 2


Skracacze -zarabianie - Szrejter - 03-12-2014 16:22

Witam. Może mi ktoś podać skracacze, które płacą i dobrze zaliczają oraz nie robią problemów typu ban za nic. Oczywiście potrzebuje kilku takich skracaczy bo 2 mnie nie satysfakcjonują Wink

Druga sprawa to jeżeli powiedzmy będę generował dużą liczbę wyświetleń, tzn. wejść w skrócony link normalnie z klikiem to czy dany skracacz nie będzie chciał mi ograniczyć zarabiania i da bana etc. ?

Dzięki za pomoc daje reputki. Pozdrawiam


RE: Skracacze -zarabianie - pointsmaster - 03-12-2014 16:28

To na pewno sh.st Jesli nie nabijesz wyswietlen w zadnym surfie lub botem to bana nie poleci. Jesli jeszcze nie masz konta, a zamierzasz sie rejestrowa to zapraszam do zrobienia tego linkiem z mojej sygnaturki. Zawsze chętnie pomogę Wink


RE: Skracacze -zarabianie - jarunioo7 - 03-12-2014 16:53

Shorte.st zawsze mi odpowiadało Smile Nie zbanują Cie jeśli nie będziesz generował sztucznego ruchu. Według mnie jeśli będziesz miał na prawdę dużą ilość wyświetleń - mógłbyś nawet negocjować z nimi stawki Smile Ale takie coś zaczyna się według mnie powyżej 400$/msc..


RE: Skracacze -zarabianie - Szrejter - 03-12-2014 17:08

Dzięki za odp. Wink Zależy co dla nich jest sztucznym ruchem Wink


RE: Skracacze -zarabianie - Krakersik - 03-12-2014 17:17

No ja mam na shorte konto od dawna. Nakatowałem się i uzbierałem dolara facepalm Za mało żeby wypłacić. Jak Wy to robicie że macie takie sumki z tego? No dobra fb i te sprawy ale ja tez próbowalem i nic. Ludzie to już są strasznie obznajomieni w fejkach. Albo trzeba mieć dobre nisze albo naprawdę wielkie fanpejdże Rolleyes


Odp: RE: Skracacze -zarabianie - Lamojednorożec - 03-12-2014 17:22

(03-12-2014 17:17)Krakersik napisał(a):  No ja mam na shorte konto od dawna. Nakatowałem się i uzbierałem dolara facepalm Za mało żeby wypłacić. Jak Wy to robicie że macie takie sumki z tego? No dobra fb i te sprawy ale ja tez próbowalem i nic. Ludzie to już są strasznie obznajomieni w fejkach. Albo trzeba mieć dobre nisze albo naprawdę wielkie fanpejdże Rolleyes
Albo używać wyobraźni, 5$ w dwa-trzy dni to żadne osiągnięcie.


RE: Skracacze -zarabianie - prayy - 03-12-2014 17:28

Cytat: Ludzie to już są strasznie obznajomieni w fejkach. Albo trzeba mieć dobre nisze albo naprawdę wielkie fanpejdże Rolleyes
To nie wrzucaj fejków tylko wartościowe treści pod skróconym linkiem, a nabierzesz większego zaufania u fanów Smile


RE: Skracacze -zarabianie - pointsmaster - 03-12-2014 17:32

(03-12-2014 17:17)Krakersik napisał(a):  No ja mam na shorte konto od dawna. Nakatowałem się i uzbierałem dolara facepalm Za mało żeby wypłacić. Jak Wy to robicie że macie takie sumki z tego? No dobra fb i te sprawy ale ja tez próbowalem i nic. Ludzie to już są strasznie obznajomieni w fejkach. Albo trzeba mieć dobre nisze albo naprawdę wielkie fanpejdże Rolleyes

Hmm, ja daje radę bez fanpejdża Smile Content nie musi być koniecznie wartościowy ale musi (!) byc zachęcający do kliknięcia. Przeglądając FB można na prawdę wpaść na wiele ciekawych pomysłów Wink


RE: Skracacze -zarabianie - Krakersik - 03-12-2014 17:33

Nie mam fp Jerk2


RE: Skracacze -zarabianie - szpara - 03-12-2014 18:08

wiesz, nie tylko na fejsie jest duży ruch, na skracaniu linków można zarobić kupe hajsu, wystarczy poświęcić trochę czasu i pomyśleć. Z tego co zauważyłem to teraz wszyscy na siłę chcą zarabiać na spamie na fejsie ...