Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzucenie pracy dla PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Rzucenie pracy dla PPA (/Temat-Rzucenie-pracy-dla-PPA-102844)

Strony: 1 2 3 4


RE: Rzucenie pracy dla PPA - yolo69 - 02-12-2014 17:19

no to ja chciałem napisać dokładnie to co maersk kopiuj wklej hehe.

Ogólnie to mozesz próbować w necie i po jakims czasie spokojnie bedziesz miał te 1300, ale no tak jak mowili wczesniej jest to niestabilne. Musisz analizować czy potem znajdziesz sobie taką prace jeszczde raz w razie problemów z zarobkami w necie.

Ja sam sie mocno zastanawiam czy nie walnać moją smieszną pracą na produkcji bo wiem ze jak sie dobrze przygotuje to w necie tyle samo wyciągne, skoro juz miałem takie miesiące tłuste jak wypłata z fabryki. W moim miescie mam od groma pracy np. i jest z 40 fabryk więc ja mam zawsze wybór i moge próbować. Zwłaszcza że też mieszkam z rodzicami którzy mnie nakarmią w razie czego.


RE: Rzucenie pracy dla PPA - kuleczkan - 02-12-2014 17:25

aż nasuwa mi się pytanie gdzie mieszkasz skoro tak mało Ci płacą i jaką pracę wykonujesz


RE: Rzucenie pracy dla PPA - twardy - 02-12-2014 17:38

(02-12-2014 17:25)kuleczkan napisał(a):  aż nasuwa mi się pytanie gdzie mieszkasz skoro tak mało Ci płacą

W Polsce.


RE: Rzucenie pracy dla PPA - notentego - 03-12-2014 00:10

Jakbym ja kiedyś miał rzucić pracę dla zarabiania przez internet to zacząłbym inwestować Wink


RE: Rzucenie pracy dla PPA - jarunioo7 - 03-12-2014 16:10

Najpierw trzeba mieć jeszcze czym inwestować Smile Prawdopodobnie w czerwcu wyjeżdżam na 3 albo 4 miesiące za granice iiii wtedy się zacznie inwestowanie w internecie Big Grin


RE: Rzucenie pracy dla PPA - kuleczkan - 03-12-2014 16:44

(02-12-2014 17:38)twardy napisał(a):  
(02-12-2014 17:25)kuleczkan napisał(a):  aż nasuwa mi się pytanie gdzie mieszkasz skoro tak mało Ci płacą

W Polsce.

w polsce nie znaczy, że się nie da zarobić, po prostu poszedłeś na łatwizne a tak robiąc na pewno nie zarobisz więcej


RE: Rzucenie pracy dla PPA - maniek250 - 04-12-2014 21:25

Ja np. rzuciłem swoją robote na rzecz zarabiania na sub sms i jakoś daje sobie radę choć początki były ciężkie Smile Tylko że dobrze by było przed rzuceniem pracy potrafić już zarobić troche grosza żeby jakoś wyżyć. Powodzenia życzę Wink