Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z Leadmore i MyLead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik z Leadmore i MyLead (/Temat-Dziennik-z-Leadmore-i-MyLead-102832)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - sirgonzalo7 - 05-12-2014 14:46

Dzięki, jak prawko? Mieszkasz w dużej mieścinie? Bo ja mam do Białegostoku ok 50 km, i zawsze pierwsze jazdy są w moim mieście (1 rondo, 1 skrzyżowanie świetlne Big Grin)


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - jarunioo7 - 05-12-2014 17:04

Mieszkam w Radomiu, a to miasto ma ponad 200 tysięcy mieszkańców Big Grin Pierwsze jazdy super, cały czas instruktor mnie chwalił i wgl. To co mnie najbardziej wkurzało to to, że inni kierowcy wręcz RYLI się przede mnie nawet na pasach. Angry


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - sirgonzalo7 - 05-12-2014 20:03

Gicior a jak że sprzęgłem? U mnie kiepsko haha.


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - jarunioo7 - 05-12-2014 21:44

Nie chciałem pisać o sprzęgle ale też mnie denerwowało. Big Grin Trzeba dosłownie dawać buta do samej ziemi i wtedy zmieniać bieg. A ruszanie bez problemów. Nie zgasł mi ani razu, wszystko fajnie wyregulowane Wink


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - sirgonzalo7 - 06-12-2014 08:09

Dzień 5 Podsumowanie ( na telefonie)

Co Zrobiłem?

-Sprzedałem 3 reklamy Big Grin

Generalnie sprawy mają się tak ze przez weekend chce zarobić 100-150zl żeby kupić tą ładowarkę i gniazdo ładowania. Jedyna dobra rzeczą która mnie wczoraj spotkała to to że uzbieraLEM ponad 1000 zł na szlachetna paczkę Big Grin ps kupować reklamę ( nie zwracajcie uwagi na ortografie)
210/500 zł


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - sirgonzalo7 - 07-12-2014 09:00

Dzień 6 ( na telefonie)

Co Zrobiłem?
-Sprzedałem 3 reklamy
- Nie wiem skąd tysiąc wejsc na shorte Big Grin
-Oglądałem ksw

Jutro jadę kupić nowy laptop decyzję podjąłem z rodziną, założę konto w mBanku i pojadę do domu. Udanej niedzieli.
255/500


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - SurpriseYT - 07-12-2014 14:19

Jakiego masz FP? I ile za reklamę zgarniasz?


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - sirgonzalo7 - 07-12-2014 21:02

Odpisane na pw Big Grin


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - sirgonzalo7 - 08-12-2014 14:36

Dzień 7

Jakie plany?
- sprzedać 3 reklamy
- sprzedać kilku osobom nisze pod ppa (temat + prawie gotowiec jak wykorzystać)
- cieszyczć się nowym laptopem


Dzisiaj zakupiłem nowy sprzęcior cieszę się jak dziecko, ale to też ma swoje wady, rodzina wyłożyła mi kasę a ja obiecałem im, że oddam do końca stycznia 2200zł. Co z tego wyniknie? Mam nadzieję, że dotrzymam słowa mimo wszystko. Zapomniałem też o prezentach dla bliskich więc kasy na to też trochę pójdzie. Czekają mnie pracowite dwa miesiące. Miłego dnia wszystkich


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko, Nisza - darko57 - 08-12-2014 17:40

Dobrze ci idzie będę zaglądał