Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z Leadmore i MyLead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik z Leadmore i MyLead (/Temat-Dziennik-z-Leadmore-i-MyLead-102832)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Dziennik z Leadmore i MyLead - sirgonzalo7 - 01-12-2014 16:03

Cześć wszystkim, którzy wpadli do tego wątku. Nazywam się Michał i trochę zarabiam w internecie na shorte, fanpage i od wczoraj na reklamach innych fanpage'y na moim dużym fanpage. Dziennik zakładam do mobilizacji bo jak narazie trochę mi jej brakuję.

Na co zbieram?

Za kilka miesięcy generalnie 10pokerface będę mógł zacząć robić prawojazdy więc to jest priorytetem, oczywiście jakieś grosze na moją łajbę też by się przydały. Mogę też oczekiwać na pomoc od rodziny ale po co? Sami wiecie jak to jest...


Co mam zamiar zrobić dzisiaj?
-Sprzedać 3 reklamy
-1k wejść na shorte
- sprzedać z bólem fanpage erotyczny (nowy plan)


Cele na grudzień


-500zł zarobić z reklam zaliczone!

-Podwoić swój cel czyli 1000zł zaliczone!
-Potroić swój cel czyli 1500zł niezaliczone!

Cele na styczeń

1000 zł



Ogólnie dawno mnie tu nie było zbierałem siły i takie tam, także biorę się do pracy raz dwa.

Cel na kwiecień: ??


RE: Dziennik shorte, reklamy, fanpage - Pitek236 - 01-12-2014 16:28

Powodzenia Tongue Jak masz duze fanpage to pomyśl, nad subsms ;p


RE: Dziennik shorte, reklamy, fanpage - sirgonzalo7 - 01-12-2014 17:28

Chciałbym ale kiedyś jak byłem trochę młodszy i nie miałem pojęcia jakie rzeczy można robić w internecie, to sam aktywowałem usługę sub sms i mi poszło ze 100zł z konta, wiadomo rodzice płacili to teraz nie mam siły zrobić komuś coś podobnego, lecz próbowałem z marnym skutkiem.


RE: Dziennik shorte, reklamy, fanpage - sirgonzalo7 - 01-12-2014 21:40

Dzień 1 Podsumowanie


2/3 reklam - niezaliczony!
228/1000 - niezaliczony! (shorte ma problemy)

Sprzedanie fp Ero - zaliczony

Cel

70/500

Dzień 2


Cele:

- sprzedać 3 reklamy
- sprzedać nowy fanpage erotyczny pod skracanie
- wbić u siebie 1000 wejść na shorte



RE: Dziennik shorte, reklamy, fanpage - ZabaGamer - 01-12-2014 23:23

Za ile sprzedajesz te reklamy i na jakich FP ?? Napisz najlepiej na prv Wink


RE: Dziennik shorte, reklamy, fanpage - sirgonzalo7 - 02-12-2014 21:24

Dzień 2 Podsumowanie

Sprzedać 3 reklamy (2/3)
Sprzedać fanpage (zamówiony na jutro)
5422/1000 shorte

90/500


RE: Dziennik shorte, reklamy, fanpage - sirgonzalo7 - 03-12-2014 23:13

Dzień 3 Podsumowanie

- sprzedane 3 reklamy
- 4412/1000 na shorte

- fanpage nie sprzedany z powódu, iż jeden użytkownik to totalny idiota, który nie używa mózgu (jak coś fanpage zarezerwowany na jutro)


Myślę na dodatkowym zarobku, chciałbym się zapytać was czy macie jakieś propozycje może PPI? Kto mentoruje w tym kierunku? Chętnie nawiąże współprace, tymczasem idę spać choroba mnie dobijasmutny

120/500


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - sirgonzalo7 - 04-12-2014 22:25

Dzień 4 Podsumowanie


Co dzisiaj dobrego zrobiłem?


- Sprzedane 2 reklamy
- sprzedany fanpage
- wdrążanie nowego projektu w życie



Jednakże to koniec dobrych wieści, dzisiaj spaliłem ladowarkę od laptopa i przez nieuważne podłączanie jej gniazdo do laptopa koszt naprawy 145zł (ładowarka + gniazdo + wymiana), ahh jestem trochę zdenerwowanySad Może uda mi się szybko nastukać kasę to kupię i wymienię. Czy ktoś z was gra w Cs:go? Odziedziczyłem konto ranga Gold I za kilka dni mogę z kimś zagrać z forum śmiało pisać na pw. Jako, iż jestem chory (niestety tym razem), muszę iść jutro do szkoły, ponieważ jestem organizatorem szlachetnej paczki z mojej szkoły jako organizator muszę pozbierać pieniądze od wszystkich klas, a potem na zakupy Huh Tak więc charytatywnie też można. Idę spać trzymać kciuki za jutrzejszy dzień dam znać jak wyszło z paczką! A i jezcze dzisiejsze podsumowanie zarobków zapomniał bym! Idea

180/500zł


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - sebiq96 - 04-12-2014 22:46

Powodzenia! Na pewno będę tu zaglądał Wink


RE: Dziennik Reklamy, Fanpage, Prawko - jarunioo7 - 05-12-2014 13:52

Powodzenia życze ! Smile Też sprzedaje reklame na fp, konkurencja Big Grin Ja dzisiaj mam pierwsze jazdy na prawko Tongue