Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do obsługiwania fanpagy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Program do obsługiwania fanpagy (/Temat-Program-do-obslugiwania-fanpagy-102772)



Program do obsługiwania fanpagy - jarunioo7 - 30-11-2014 16:04

Witam. Posiadam ponad 60 fanpagy i sprzedaje na nich reklame. Umieszczanie postów ręcznie jest na prawdę męczące i zajmuje zbyt dużo czasu. Szukam programu który umożliwiłby mi dodanie opisu do fanpaga albo post ze zdjęciem i później zostałby on umieszczony na wszystkich fanpagach.

Z góry dziękuje za pomoc! Smile Huh


RE: Program do obsługiwania fanpagy - TechByte - 30-11-2014 17:22

Może sprawdź tp: http://ntweb.org/products/facebookposterandscheduler
Ja tego nie używałem ale jest tam coś o publikowaniu na fanpagach


RE: Program do obsługiwania fanpagy - jarunioo7 - 30-11-2014 18:18

Mam ten program full wersje, pobrałem liste fanpagy i dałem żeby dodać tam posty.. Niestety nie znalazłem tam opcji żeby fp dodał post. Dodawałem cały czas posty z mojego konta na fanpage :/


RE: Program do obsługiwania fanpagy - jambos - 04-12-2014 15:27

(30-11-2014 18:18)jarunioo7 napisał(a):  Mam ten program full wersje, pobrałem liste fanpagy i dałem żeby dodać tam posty.. Niestety nie znalazłem tam opcji żeby fp dodał post. Dodawałem cały czas posty z mojego konta na fanpage :/

jakis czas temu sam publikowalem jako fanpage tym programem teraz juz sie nie da sam czegos szukam


Program do obsługiwania fanpagy - surfer0700 - 21-12-2014 12:36

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.