Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NOWE promo od eXbino - Bonusy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: NOWE promo od eXbino - Bonusy! (/Temat-NOWE-promo-od-eXbino-Bonusy-102652)

Strony: 1 2 3 4


NOWE promo od eXbino - Bonusy! - MarcinHelios - 29-11-2014 00:02

eXbino wystartowało z nową promocją dla graczy, tym razem dla wszystkich klientów - nowych, starych

informacja pojawiła się na ich stronie www

[Obrazek: 087a40a32549f571gen.jpg]


Czyli wystarczy zamieścić gdzieś informację o eXbino, np. jakiś artykuł, link czy grafikę i podesłać namiary (np. screena) do eXbino.



"Udostępnij artykuł, logo lub link o http://www.eXbino.com lub http://www.eXbinoG.com na swojej stronie, forum lub na portalu społecznościowym i odbierz od 10 do nawet 50 euro entertainment bonusu na swoim koncie użytkownika. Mamy do rozdania €50.000 bonusu! Skontaktuj się z nami w celu ustalenia warunków współpracy, mailem: info (at) exbinopartners.com lub poprzez Skype: exbino.partners "

Można np. u siebie na fejsie na profilu zamieścić jakąś grafikę z linkiem i kilka słów opisu. Zrobić screena i wysłać im na maila.

Sprawdzone! Działa Smile Dostałem 50€ za 5 wpisów na facebooku.


Mile widziane reputy za podrzucenie informacji Smile


RE: NOWE promo od eXbino - Bonusy! - mireck - 29-11-2014 12:57

Na jakiego maila wysłać screeny?


RE: NOWE promo od eXbino - Bonusy! - [T] r u a n [T] - 29-11-2014 13:05

mozna to odrazu wyplacic czy trzeba obracac ?


RE: NOWE promo od eXbino - Bonusy! - Domel32 - 29-11-2014 14:34

Dzięki za info Smile Napisałem do nich, mam nadzieje, że coś dodadzą do konta, bo mam 40 zł i nic z tym nie można zrobić. Dam znać, jakby co.Smile


RE: NOWE promo od eXbino - Bonusy! - boss_ag - 29-11-2014 17:16

Ja w mailu, którego napisałem w języku ojczystym ([email protected]) zawarłem linki do forum gdzie umieściłem informacje o eXbino a także screeny postów na wypadek gdyby podgląd był jedynie dla zarejestrowanych.

Dostałem od nich odpowiedz po kilku godzinach, ze mam dosłać swój login i platformę, na której chce dysponować wartością bonusu wiec myślę, ze bonus jest przyznawany bez problemu.
Wartość sumy jest mi jeszcze nieznana a wysłałem im 4 linki Smile

EDIT
Wlasnie otrzymalem maila z informacja zwrotna od pracownikow eXbino.
Otoz kazdy z przeslanych im odnosnikow zostal oceniony za pomoca narzedzi google. Kryteriom podlega wartosc strony, na ktorej wpis zostal zawarty a takze posiadane przez nia indeksy.
Kazdy link zostal oceniony z osobna i podana jest totalna wartosc. I tak za trzy z nich otrzymalem po 10 Euro, za czwarty 20 i za multireklame kolejne 10
W sumie mam otrzymac 60 Euro.
Na dowod cytuje ich podsumowanie zawartego w mailu i szacowany czas realizacji
Cytat:Total Advertising Value: 50 Euro + 10 for Multi ads! Total: 60 Euro
Post & Share Bonus promotion bonus will be added to your eXbino account in
next 24 hours, max. Monday morning.

Mysle, ze warto poswiecic kilkanascie minut na to, o ile pieniadze faktycznie pojawia sie na koncie Smile


RE: NOWE promo od eXbino - Bonusy! - mireck - 29-11-2014 22:23

Oo bardzo przydatna informacja!!! Big Grin


RE: NOWE promo od eXbino - Bonusy! - Inwestor25 - 29-11-2014 22:46

Czyli można dostać więcej, niż 50€ bonusu


RE: NOWE promo od eXbino - Bonusy! - boss_ag - 29-11-2014 22:49

Wydaje mi się, ze 60 Euro to suma maksymalna, ale ze względu własnie na tą hojność myślę, ze jednak tych pieniędzy na koncie eXbino nie zobaczę Big Grin
A druga sprawa jak wygląda obieg tego bonusu, czy mogę go wypłacić po spełnieniu określonych warunków czy jest to kwota jedynie na inwestycje, ktoś się orientuje ?


RE: NOWE promo od eXbino - Bonusy! - NoVi - 29-11-2014 23:10

Co polecacie napisać, jako reklamę exbinoga? Smile
I gdzie to reklamowac, żeby tego bonusu dostać? Wink


RE: NOWE promo od eXbino - Bonusy! - OctoBerro - 29-11-2014 23:16

Panowie,
bonus na pewno dostaniecie. Poprzednia promocja - 100 PLN bez depozytu, wszyscy spełniający warunki regulaminu - dostali bonus.

To, co ważne - z mojego doświadczenia (dostałem 20€ bonusu, bo spartoliłem jedną rzecz):
- nie spamować wszędzie tym samym tekstem - napisać coś swojego, kilka zdań

- dobrze cenią wpisy z facebooka

- dobrze oceniają wpisy na dużych forach

- można napisać/przygotować reklamę exbino albo exbinog


Bonus pewnie dopiszą w poniedziałek - w dzień roboczy.

Jeśli chodzi o warunki to zapewne trzeba bonusem obrócić 30 razy by móc go wypłacić.