Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca chałupnicza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Praca chałupnicza (/Temat-Praca-chalupnicza-102562)



Praca chałupnicza - draksone - 27-11-2014 16:02

Istnieje wgl taka praca jak składanie płyt cd,torebek itp. ?? W internecie mnóstwo oszustw ze składaniem długopisów,nikt nie podaje nr. telefonu.Mit z pracami chałupniczymi czy rzeczywiście można zarobić w ten sposób ?


RE: Praca chałupnicza - Rafiks1992 - 27-11-2014 16:10

chalupniczo to mozna zarobic siedzac na komputerze w domu spamujac fora fb i tym podobne subami ;d

nie ma czegos takiego jak skladanie dlugopisow i placa za to ^^


RE: Praca chałupnicza - Czmiel - 27-11-2014 16:12

Oczywiście że istnieje, ale potrzeba trochę wyobraźni żeby coś wymyślić Jerk
Święta idą, na ozdobach można zarobić na przykład.


RE: Praca chałupnicza - [T] r u a n [T] - 27-11-2014 16:40

Ależ oczywiście ,że istnieje praca chałupnicza. Szycia,przeszycia czy tez wkładanie znaczków do klaserów itd.


RE: Praca chałupnicza - adkam12 - 27-11-2014 17:03

Niestety tak jak piszesz, większość to oszustwa, jednak miałem znajomą za czasów szkolnych która składała zaproszenia ślubne dla jakiegoś przedsiębiorcy (składanie kopert, wkładanie kartek i przyklejanie jakiś elementów). Kokosów na tym nie było, łatwiej zarobić stosując informacje/porady znajdujące się na tym forum.


RE: Praca chałupnicza - dareki7 - 08-12-2014 17:30

Oczywiście że można


RE: Praca chałupnicza - Toniro - 08-12-2014 18:42

Jakiś czas temu pracowałam w drukarni na introligatorni (składanie ulotek, papierowych torebek, liczenie, pakowanie itd.). Mieliśmy duże zamówienie na papierowe torebki i część z nich została wydana na pracę chałupniczą do kilku pań (które się zgłosiły nie do końca wiem w jaki sposób Tongue). Za jedną torebkę dostawały chyba 20gr. Nie jest to dużo ale jak wyrobisz sobie tempo nie jest tak źle ~ 6-7zł/h.

Mnie na szczęście płacono od godziny a nie od sztuki Big Grin Ale jak ktoś koniecznie chce to może zawsze popytać po drukarniach, a nuż się coś znajdzie Smile Chociaż bardziej opłaca się pracować na miejscu


________________________________
#edit 100 post! Huh


RE: Praca chałupnicza - bykonrado - 08-12-2014 19:09

Najlepsza praca chałupnicza, to praca przez internet.

Np. spam na FB, suby itp.

Na skracaniu więcej dziennie zarobisz nisz na jakimś składaniu długopisów, których nigdy nie zobaczysz..