Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Facebook Poster & Scheduler - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z Facebook Poster & Scheduler (/Temat-Problem-z-Facebook-Poster-Scheduler-102510)



Problem z Facebook Poster & Scheduler - jarunioo7 - 26-11-2014 19:57

Witam. Miałem pełną wersję tego programu i zawsze wszystko działało. Dzisiaj chciałem pospamować i okazało się że program nie działa Sad
Eksportowanie listy grup działa bez zarzutu. Gorzej jest ze znajomymi. Najczęściej wyświetla tylko jednego albo kilku a reszty nie :/

Dodatkowo gdy chce dodać znajomego do grupy z poziomu Facebook Poster & Scheduler - zatrzymuje się od razu :/

Słyszałem że facebook wprowadził jakieś zmiany co do aplikacji, więc może to jest powodem? Też macie takie sytuacje?


RE: Problem z Facebook Poster & Scheduler - xJAmaTOx - 26-11-2014 20:07

Jeżeli chodzi o dodawanie znajomych do grup to mi działa Smile


RE: Problem z Facebook Poster & Scheduler - Nubi - 26-11-2014 20:39

u mnie jest wszystko ok


RE: Problem z Facebook Poster & Scheduler - jarunioo7 - 26-11-2014 23:07

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Miałem starszą wersje, net był słabszy i nie dało mi autoupdate.. Zainstalowałem wersje trial ze strony i teraz wszystko działa Smile Temat do zamknięcia..


Problem z Facebook Poster & Scheduler - surfer0700 - 27-11-2014 09:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.