Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte (/Temat-Hajsownik-Dzonyy-PPI-PV-Shorte-102504)

Strony: 1 2


Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - Dzonyy - 26-11-2014 19:00

Witam wszystkich forumowiczów Smile Postanowiłem otworzyć ten wątek aby nauczyć się lepiej systematyczności, oraz podzielić się z Wami moim doświadczeniem w zarabianiu online.

Serwisy w których zarabiam:
- PerInstallBucks (główne źródło dochodu)
- Paid Verts (tutaj lokuję swoje zarobki)
- Shorte (dodatkowy profit)

Zarobki do dziś:
- PIB:
[Obrazek: PIB.jpg]

- PV:
[Obrazek: PVx.jpg]

- Shorte:
[Obrazek: SHORTE.jpg]

Moim celem jest zarabianie 30$ dziennie. Taka suma pozwoli mi na otwarcie pierwszej firmy, której pomysłu nie mogę zdradzić Sad

Planuję jeszcze otworzyć kanał na YT, który będzie dostarczał wiedzy w zakresie zarabiania online oraz inwestowania pieniędzy. Proszę się wypowiedzieć na ten temat, czy chętnie będziecie odwiedzać taki kanał?

Podsumowując, posty będę dodawał co parę dni, oczywiście z dowodami w postaci screenów. Trzymajcie kciuki! Pozdrawiam.


RE: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - Radi98 - 26-11-2014 19:25

Kurcze, może próbuj bardziej celować w usa na tym PPI bo masz ponad 800 installów i tylko 50$, ja mam tylko 30 i 9$ ;|


RE: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - Dzonyy - 26-11-2014 19:30

Trafna uwaga. Muszę coś z tym zrobić.


RE: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - full2000 - 26-11-2014 19:56

Dżony kiszony Big Grin. Propsuję Ci dywersyfikować jakoś swoje zarobki bo PV może upaść tak jak upadło wiele innych tego typu biznesów.
Co do kanału YT chętnie bym odwiedziałIdea. Oczywiście sub tematu i powodzenia widać że ogarnięty typ z Cb. Pjona


RE: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - jarunioo7 - 26-11-2014 20:04

Życzę powodzenia! Będę zaglądał na pewno! Sam zarabiam na PV i na shorte.st Smile


RE: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - Dzonyy - 26-11-2014 20:22

Dywersyfikacja oczywiście będzie, ale te 50$ chcę zainwestować, bo jak na razie serwis prosperuje wyśmienicie. Zobaczymy jak to będzie za parę miesięcy. Jeśli wszystko wypali to ruszam z firmą.


RE: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - Money. - 26-11-2014 20:42

Powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile

Może ktoś mi podpowiedzieć jak celować w USA z instalacjami? ^^


RE: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - Dzonyy - 30-11-2014 12:21

Mam chwilę czasu, więc dodaję post z zarobków z kilku ostatnich dni.

- PIB:
+ 4,5$

- PV:
- Zainwestowane 7$
- 110000 BAP

- Shorte:
+ 0,7$

Celem na kolejny tydzień jest założenie Kanału na YT i nagraniu pierwszego filmu. Uda się, jeśli znajdę trochę czasu i pokonam tremę Big Grin


RE: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - bykonrado - 30-11-2014 16:02

Powodzenia w zarabianiu i zycze spelnienia marzenia z firma. Sam chce zalozyc. tylko najpierw dom+biuro dla 10 osob. I jadyma Firma.


RE: Hajsownik Dzonyy - PPI, PV, Shorte - P.pw - 30-11-2014 16:11

Polecam zmiane skracacza
Http://bc.vc

2x większa stawka i wyplaty co tydzien.
Wypłacalni od dawna