Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paidverts- zarób na siebie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paidverts- zarób na siebie (/Temat-Paidverts-zarob-na-siebie-102465)



Paidverts- zarób na siebie - Rozum354 - 26-11-2014 12:07

Witam. Zamierzam opowiedzięć o dwóch programach dzięki którym możemy zarobić pieniążki jedynie poświęcając swój czas.
W programie Paidverts mamy do czynienia z popularnym klikaniem reklam. Na pozór. W danym portalu mamy do czynienia z "Rangami" użytkownika które definiują między innymi szansę naszych wyzszych zarobków.
Zaczynamy z rangą 0. Praktycznie zarabiamy same śmieciowe kwoty którymi musimy uzbierać jednego dolara(którego można też i wypłacić)by zainwestować go w kampanie reklamową i tym samym zwiekszyć swoją range. Proces ten trwa ok tygodnia-dwóch.
Gdy nasza ranga wzrośnie na poziom 1 z 12, w przeciągu jednego dnia(a dokładniej w pół godzinki) będziemy w stanie zarobić 20-40centów. Jeśli w odpowiedni sposób bedziemy inwestować zarobione pięniądze, w przeciągu miesiąca będziemy mogli zarobić jakieś 25 dolców, co daje nam jakieś 70zł zarobku.
Nie jest to fake, firma jest wypłacalna. Ludzie znajdujący się w topce zainwestowali do 30 dolarów(i zaczeli jako pierwsi oraz mają dużo poleconych) zarabiają teraz na swoje utrzymanie z dużą nawiązką.
Rejestrując się z mojego refflinka pomogę ci najefektywniej i najszybciej zarobić. Czemu? Gdyż jako twój polecający będę otrzymywał 10% tego co zarobisz( ty nie ponosisz kosztów)
Firma jest wypłacalna, z płatnościami w jedną jak i w drugą strone nie ma problemu.
P.S. Po zarejestrowaniu się z refflinka proszę napisać do mnie na zarabiam.com. Umówimy sposób kontaktu gdzie krok po kroku wytłumaczę ci jak najefektywniej zarobić w tym programie
Refflink: https://www.paidverts.com/ref/Rozum



Jest jeszcze drugi projekt który za kilka dni wystartuje. Nie wiadomo czy okaże się scamem(w co wątpie, gdyż administrator tej strony ma głowe na kartku, wiele z jego projektów żyje długo). Jak to bywa w świeżych biznesach, szybko można dojść na szczyt małym kosztem.
Zapraszam do projektu, gdyż do jego wystartowania potrzeba określonej minimalnej liczby osób(aktualnie jest koło 80%). Sam w to wchodze z inwestycją 1 dolara by mieć szybszy start(co nie jest przymusowe).
Program zwie sie Digadz jest z tej samej rodziny co Paid Verts i dzieli się zyskamy wraz z użytkownikami.

OPIS PROGRAMU:
Nowy program w 60% gotowy aod znanego Admina BeeJay'a
Program startuje na dniach jest już niemal gotowy.
Inne programy tego admina działają od długich miesięcy i płaca regularnie bez problemu.
Założenia:
* Zaczynamy zarabiać od 1$ do .... (minimalny zakup reklamy to 1$)
każdy też może zacząć z darmowym kontem
* Udziały RevShare (paczki) zarabiają 150% ROI
* Prowizja od poleceń to 10% za każdą sprzedaną usługę pod nami
* Prowizja 5% od zarobków naszych poleconych !!
* Nielimitowane bonusy zarobkowe z reklam
* Wiele użytecznych narzędzi i nagród

Wiadomo, jest to ta sama rodzina co paidverts dlatego rejestrując się z mojego reflinka udzielę wszelkiej pomocy.

Rejestracja: http://digadz.com/Rozum354


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teraz czas na broszurkę. Jeśli ktoś lubi tego typu zachęcające reklamy, zapraszam poniżej.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chciałbym podzielić się z Wami moimi postrzeżeniami odnośnie zarabiania w internecie, bez wkładu własnego oczywiście, lecz mały grosz także można rzucić od siebie Smile
Dzisiaj nawiąże do rewolucji w tym typie zarobkowym, czyli siedzenie w domu i "maniaczenie" przed monitorem, aby pozyskać POKAŹNE SUMY pieniędzy, które są NAPRAWDĘ realne. Wystarczą skryte chęci, które siedzą w każdym z nas Smile


Czym jest Paid Verts ?

Paid Verts jest platformą reklamową, która wraz z twórcami dzieli się wspólnymi zyskami z reklam.

"Czekaj czekaj, przecież jest milion takich stron, które dają marne wypłaty a wymagają kupę czasu" - Tutaj jest inaczej. Wystarczy od Ciebie, że poświęcisz dziennie 10min swojego czasu, aby stać się o krok dalej od tych, którzy tegoż cuda nie znają.

Paid Verts jest dzieckiem strony MaTrafficValue, który od 3 lat jest wiarygodny i wypłaca sumiennie uczestnikom pieniążki, DUŻE PIENIĄDZE.
PV wystartował 1 kwietnia tego roku, co daje okazję do szybkiego startu i lepszych zysków. Na początku kwietnia zyskał już 5,000 uczestników, co teraz liczy 70,000. Nieźle co ?

Firma jest w pełni zarejestrowana w samej Belizie ! Co daje jej jeszcze większą autentyczność i powagę !

[Obrazek: JhLZe7s.png]

Konto z Paid Verts jest połączone z MyTrafficValue, gdzie tam także można zarabiać w podobny sposób, więc z jednego konta możemy mieć 2x więcej zysków, ale trzeba troszkę więcej czasu poświęcić. Według mnie jest warte świeczki.


Cechy programu

$Z perspektywy reklamodawcy już na starcie mamy dość duży traffic oraz 5 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.
$Jedna reklama polega na przekopiowaniu 3 linii tekstu i spędzeniu na stronie 30 sekund
$Profile użytkowników z takimi statystykami jak traffic value, gaming volume itp, niedługo po starcie będzie można tworzyć targetowane kampanie reklamowe, np. dla użytkowników którzy łącznie wpłacili > 100$ czy też postawili określoną sumę w kasynie. Chyba żadna platforma nie może się poszczycić dostępem do takich statystyk, tutaj wszystkie te dane są brane z projektu bazowego.
$Tania reklama, już od 1$ dostajemy 50 wyświetleń naszej strony oraz 25 wyświetleń bannera 728*90px oraz 100 wyświetleń bannera 125×125.
$Dużo statystyk dotyczących naszych kampanii reklamowych z perspektywy inwestora
$Doświadczony admin
$Dość fajne procesory płatnicze, a budowa programu pozwoli na akceptację kolejnych zaraz po starcie
$Duża baza inwestorów na start
$Możliwość inwestycji już od dolara więc tez częstej re inwestycji.
$Program nie działa jak typowy schemat ponzi’ego, część środków jest inwestowana w plan 250% w projekcie „bazowym” który na ten moment działa bardzo sprawnie. IMO PV nie „zdechnie” więc po tygodniu czy dwóch, wręcz przeciwnie, największe naliczenia pojawią się jakoś 3-5 tygodni od startu- jako że zamknięte inwestycje dzielone są w 100% dla reklamodawców.
$Wysokie prowizje dla polecających
$Wszystkie naliczenia trafiają na paidverts balance, można więc je wypłacić inną droga niż była robiona wpłata. Przykładowo wpłacamy z STP, a zyski wypłacamy na PayPala
$Transparentność, dużo statystyk, strona bardzo prosta w obsłudze.




DODATKOWO:

$Jesteś własnym szefem
$Pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz
$Nie płacisz podatków
$Wszystko zależy od Ciebie ile zarobisz
$Nie martwisz się czy ktoś Cię zwolni
$Rozwijasz swoją inteligencję finansową, czego nie uczą w szkołach

Kim są osoby odpowiedzialne ? Mogę im zaufać ?


Administratorem i "wodzem" projektu jest Jo William Cook(można znaleźć na facebook'u)
Który także prowadzi MyTrafficValue od 3 lat i cieszy się popularnością.
Jest on osobą "ludzką", do której można mieć kontakt bezpośredni i jest bardzo i to bardzo miła osobą, rozwiązała nie jeden mój problem Smile Oczywiście znajomość angielskiego do rozmowy Smile

post_online.pngPrzejdźmy powoli do samego programupost_online.png

Jakby to ubrać w słowa, nie jest to typowa pasywna inwestycja, działa to w postaci wyklikiwania reklam, które dostajemy codziennie. Mieszanka PTC i RevenueShare.
Stawki jakie otrzymamy za dane reklamy zależne są od naszej ilości BAP(Bonus Ad Point) oraz powodzeniem strony, która jest moim zdaniem TOP 1 na rynku ! O to nie ma co się martwić, że w najbliższym czasie wszystko puści i ucieknie z naszą kasą Smile

Swojego pierwszego dolara zdobyłem bardzo szybko, zaledwie w 9 dni od rejestracji.

To wszystko DARMOWE !


Oczywiście, jeśli by takie nie było, nie zakładałbym tutaj tematu Smile Na początek dostajemy reklamy, które aktywują nasze konto i doładowują nasze BAP, których musimy mieć jak najwięcej, TO BARDZO WAŻNE, loguj się codziennie to tylko parę minut a zyski są OGROMNE !

Jakie są zarobki?


Wszystko zależy od nas, czy sumiennie będziemy wyklikiwać dzienne reklamy i nie wydawać BAP na gry, które są także umieszczone, czy poddać się na starcie.
Warto dodać, że występują różne udogodnienia, które można później zakupić w trakcie projektu. Więcej musicie doczytać sami, bo zajmie mi to wieki i nikomu nie będzie się chciało czytać Smile Czym mamy więcej BAP, tym nasze reklamy stają się wyżej płatne, wyżeracze dochodzą do 700$ ZA JEDNĄ REKLAMĘ ! Natomiast ci mniejsi sumiennie mogą dogonić tych z wyższej półki. Oczywiście możemy zakupić pakiety reklam za pieniądze:

1. Zebrane na portalu za darmo.
2. Wykupić i przelać na konto pieniążki, 1 pakiet kosztuje 1$ co daje nam kilkanaście reklam, które są już więcej warte i zwracają sie nam z nadwyżką.

1 pakiet kosztuje 1$ co daje nam 3100 BAP, system odejmie nam BAP za pojawienie się reklam płatnych, ale tylko w wysokości 2000. Reasumując zostaje nam na czystko 1100 BAP, które już zostają na dobre, przy następnym zakupie mamy 2200+ i tak dalej, a to nie koniec, dzięki wyższym pkt BAP mamy droższe reklamy, co za tym idzie ten proces z dnia na dzień przyśpiesza.

le naprawdę można zarobić?

Na prośbę osób z tematu przedstawię ile można mniej więcej zarobić na miesiąc.
Na początku mały przelicznik równowartości wszystkich reklam, które się sumują i dają:
1000 BAP - 0,50 $
[Obrazek: 2MLT2OI.png]

Widzimy, że osoba ta wypłaca regularnie sobie kaskę co miesiąc w różnych ilościach, dodam, że strona jest od 04/01/2014, więc Pan powyżej wypłacił sobie po 16 dniach 10$. Sam niedługo kupuję upgrade konta co mi przyspieszy zarabianie w okamgnieniu Smile


Małe sprostowanie

Wiele osób może porównywać owy produkt do "piramidy", gdzie osoba na samej górze tylko zarabia. Otóż te 90% osób nie miało styczności z programem i sypią fałszywe opinie na prawo i na lewo z czego większość rezygnuje przez ich niekompetentność. Uspokajam Was, to zależy od Nas ile chcemy zarobić. Chcesz zarabiać 100zł na miesiąc na samym starcie ? Zainwestuj i produkuj pieniądze bez potrzeby polecania programu.
Interesuje się praca z pustymi kieszeniami ? Nic trudnego wchodź na stronę regularnie i klikaj reklamy, czytaj newsy, pytaj i zwiększaj wartość pieniądza, lecz na pewno będzie to trochę dłuższy proces niż wpłacenie paru stów na start, ALE DA SIE NAPRAWDĘ ! Mija 10 dzień mojej działalności, zarobiłem ponad 2$ i ciągle kupuje i zbieram BAP, aktualny stan to 5500, a notowania ciągle rosną.
"Każdy Twój nawet najmniejszy krok, w przód, sprawia, że i tak jesteś dalej, od tych, którzy dalej siedzą i narzekają jaki świat jest okrutny i nigdzie nie widzą pieniędzy."
Jo daje Ci wędkę, rybę złów sobie sam.
I o to taką puentą kończę wywód i sam temat PIRAMID, trzeba odróżniać prawdę od fikcji...


-----------WAŻNE !-----------

Na początku bez inwestycji nie dojdziemy tak szybko do 1$ trzeba na to około 12-14 dni, więc nie zniechęcajcie się na początek. Sam to przechodziłem z zerem a za chwilę będę reinwestować pierwsze pieniądze i wzbogacał się.
Wytrwałość i systematyczność to tutaj słowo kluczowe.

POWODZENIA mali miliarderzy !
--------------------------------------------------

https://www.paidverts.com/ref/Rozum

!!!FAQ!!!

Jeśli zarejestrujesz się z mojego linka, napisz do mnie na zarabiam.com swój nick pod którym sie zarejestrowałeś a pomogę ci z ogarnięciem tego projektu i wprowadzeniu do biznesu.(nick potrzebny do sprawdzenia refferali)





NIE WIEM CZY W DOBRYM MIEJSCU WKLEIŁEM POST. JEŚLI NIE PROSIŁBYM O PRZENIESIENIE


RE: Paidverts- zarób na siebie - Dzonyy - 26-11-2014 12:12

PaidVerts juz jest na forum Wink


RE: Paidverts- zarób na siebie - Rozum354 - 26-11-2014 12:35

Lecz ja oferuję miedzy innymi swoją pomocWink
niemniej nie wiem czy jest Digadz.


RE: Paidverts- zarób na siebie - morawcik - 26-11-2014 12:49

Dla PV są 2 tematy + bardzo dobry dziennik (wszędzie oferują pomoc, nawet bez polecenia)
Digadz też jest na forum.


RE: Paidverts- zarób na siebie - Watoga - 26-11-2014 12:56

Zara zgłaszam ;-)

i za malo postow na reflink


RE: Paidverts- zarób na siebie - Rozum354 - 26-11-2014 13:11

a tak z ciekawości, ile potrzeba postów na reflink?

@edit
zresztą trudno znaleźć forum gdzie paidverts jest promowaneSmile ja oferuje swoją pomoc za refflinka co mysle ze jest uczciweSmile a czy ktos skorzysta czy nie to juz ich sprawa.

@edit
dodatkowo zaoferuje stone, na której można zarobić z paidvest! strona dzieki której bedziemy zarabiać za wklejenie linku do kampanii reklamowej paidvest


Paidverts- zarób na siebie - Sloniasek - 26-11-2014 14:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.