Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozkręcenie firmy z chemią domową... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rozkręcenie firmy z chemią domową... (/Temat-Rozkrecenie-firmy-z-chemia-domowa-102302)



Rozkręcenie firmy z chemią domową... - jarunioo7 - 24-11-2014 00:51

Witam. Wujek założył firme z chemią domową. Produkty są na prawde wysokiej jakości, a co najważniejsze - są nawet do 30% tańsze niż w supermarketach. Póki co sprzedaje po rodzinie/znajomych, a ja dzisiam zostałem jego specjalistą od e-marketingu Big Grin Zaczynamy działalność w 4 miastach w woj. mazowieckim. I teraz mam do was bardzo ważne pytanie. Jak dotrzeć do potencjalnych kupujących przez facebooka albo inne strony internetowe?

Założyłem cztery fanpage (na każde miasto inny), wizualnie wszystko już ładnie wygląda. Planuje rozreklamować to na grupach na facebooku. Mimo wszystko to i tak mało - może przez jakieś fanpage do nich dotrzeć?

Co myślicie o kupieniu reklamy na każdy fp ? Jaka grupa docelowa według was będzie najlepsza?

Według mnie to od 23-30 lat, kobiety i mężczyźni. W tym wieku ludzie zaczynają myśleć o tym co zrobić, żeby taniej żyć i troche zaoszczędzić..

Może macie jakieś pomysły jak dotrzeć do rodziców przez dzieci? Wtedy poszłaby jakaś reklama na spotted i innych lokalnych... Myślałem o czymś w stylu "Namów rodzine do zakupów za 100 zł i wygraj.. "

Licze na wasze opinie Smile


RE: Rozkręcenie firmy z chemią domową... - Szrejter - 24-11-2014 01:02

Na pewno konkursy pomagają, ale trzeba pomysł. Weź może pod uwagę wystawianie na allegro jeżeli masz serio dobre ceny. Kupno reklamy na fb - nie ocenie nie próbowałem, ale myślę, że nie zaszkodzi Wink


RE: Rozkręcenie firmy z chemią domową... - Kede - 24-11-2014 01:03

Sponsorowane wpisy na blogach? (o oszczędzaniu, life style etc). Może seo? Tylko na jakie hasła się wybić raczej nikt nie szuka artykułów chemicznych w googlach Wink


Rozkręcenie firmy z chemią domową... - daniel42na - 21-12-2014 14:38

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.