Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? (/Temat-Jak-podwoic-600-zl-co-miesiac-101970)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Punter - 19-11-2014 19:43

Cześć środków również polecam zainwestować w PV, bo warto Smile


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Watoga - 19-11-2014 21:28

Przy takich środkach miesięcznie możesz próbować małymi kwotami celować w HYIP jakieś.
Możesz trafić na ładny procent w krótkim terminie.

Jest ryzyko jest zabawa.
Jednak ryzyko to ryzyko dlatego mówię małymi kwotami ;-)


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Kickster - 19-11-2014 22:16

Hm a nie lepiej zainwestowac te 600 zl w jakies poradniki albo jakis landing pejdz i sciac kase na subach ? Lub kupic kilka fanpagow po 100k i bujnac skracacze ? Jakbym mial wolne szesc stowek to wlasnie w takie rzeczy bym inwestowal. Ale to subiektywna sugestia.


Odp: RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - broofie - 19-11-2014 22:23

(19-11-2014 22:16)Kickster napisał(a):  Hm a nie lepiej zainwestowac te 600 zl w jakies poradniki albo jakis landing pejdz i sciac kase na subach ? Lub kupic kilka fanpagow po 100k i bujnac skracacze ? Jakbym mial wolne szesc stowek to wlasnie w takie rzeczy bym inwestowal. Ale to subiektywna sugestia.
Napisal w pierwszym poscie, ze nie chce oszukiwac ludzi, wiec suby zapewne odpadaja.


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - mireck - 20-11-2014 00:00

Nooo właśnie myślę, żeby zainwestować w FP i na skracaczach ciąć. 600 zł z moich wyliczeń w miesiąc powinno się zwrócić z nawiązką. No suby, jak to suby, poradników dużo czytałem, wiedze mam. Ale jakoś tak moralnie nie mogę się przełamać. Może dlatego że znam takie osóbki, które się nacięły i widziałem jaki smutek był i wyklinanie itd. A dla mnie argumentem nie jest, żeby czytać regulamin, bo większość z nas go rzadko kiedy czyta Tongue Ale jest milion innych spoaobow, w pelni uczciwych, i tych na razie sie bede trzymal Big Grin Co do Hyipow mam doswiadczenie i w sumie jestem n sporym plusie jak dotad, ale wyszedlem z tematu ostatnimy czasy. Przy 6x nizszym kapitale dalo sie wyciagnac 170-200% w miesiac, liczac zyski i straty wiec bd trzeba sie znow temu przyjrzec Big Grin
Co teraz jest na topie itd


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Foxenpl - 20-11-2014 08:54

(20-11-2014 00:00)mireck napisał(a):  Nooo właśnie myślę, żeby zainwestować w FP i na skracaczach ciąć. 600 zł z moich wyliczeń w miesiąc powinno się zwrócić z nawiązką. No suby, jak to suby, poradników dużo czytałem, wiedze mam. Ale jakoś tak moralnie nie mogę się przełamać. Może dlatego że znam takie osóbki, które się nacięły i widziałem jaki smutek był i wyklinanie itd. A dla mnie argumentem nie jest, żeby czytać regulamin, bo większość z nas go rzadko kiedy czyta Tongue Ale jest milion innych sposobów, w pelni uczciwych, i tych na razie sie bede trzymal Big Grin Co do Hyipow mam doswiadczenie i w sumie jestem n sporym plusie jak dotad, ale wyszedlem z tematu ostatnimy czasy. Przy 6x nizszym kapitale dalo sie wyciagnac 170-200% w miesiac, liczac zyski i straty wiec bd trzeba sie znow temu przyjrzec Big Grin
Co teraz jest na topie itd

Ja zarabiam na FP i nie jest tak źle. Da się wyciągnąć dniówkę nawet 15$ w pierwszych tygodniach, tylko musisz mieć z góry dobry fp. Jak chcesz to mogę ci takowy tanio sprzedać, bo mam ich sporo. Oczywiście mówimy tu o ERO. Możesz też dorobić na FP dzięki MyLead itp., więc polecam na początku zarabianie na skracaniu.
Jak Cię przekonałem, to pisz na priw.
Tu masz mój dziennik:
http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Foxena-101830

Jeszcze co do skracania to polecam shortest i pamiętaj aby maskować linki shortest np. przez http://u6u.pl


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Roben - 20-11-2014 09:32

(19-11-2014 15:36)Maersk napisał(a):  
(19-11-2014 15:31)Watoga napisał(a):  Może Paidverts?
Pierwsza inwestycja przez miecha wszystko na reinwest potem dorzucasz znowu i juz jestes w grupie w ktorej naliczenia sa ladne i nie trzeba pchac nic kasy tylko wyciagac ;-)

Przy inwestycji 50 dolarów w pierwszym miesiącu ile można zarobić?
To jest ciezko okreslic bo to zalezy od kondycji serwisu.ale widzac jak jest mozna zalozyc ze bedziesz mial miedzy 1,5 a 3 $ dziennie ale to tak usredniam bo np wczoraj dla tej grupy w ktorej bys byl z tym kapitalem naliczenie wynioslo 3.6$.


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Q-ba - 20-11-2014 10:38

Ewentualnie zainteresuj się funduszami inwestycyjnymi. Roczna "bezpieczna" stopa zwrotu to około 8-12% , można i więcej ale trzeba by trochę zaryzykować. Domyślam się że te 600zł masz z kredytu studenckiego?
Jeżeli tak to kiedyś robiłem poradnik jak z takiego kredytu biorąc 30k zarobić ponad 70k właśnie na funduszach i wtedy kredyt spłaca się sam Smile


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - Maersk - 20-11-2014 11:50

(20-11-2014 09:32)Roben napisał(a):  
(19-11-2014 15:36)Maersk napisał(a):  
(19-11-2014 15:31)Watoga napisał(a):  Może Paidverts?
Pierwsza inwestycja przez miecha wszystko na reinwest potem dorzucasz znowu i juz jestes w grupie w ktorej naliczenia sa ladne i nie trzeba pchac nic kasy tylko wyciagac ;-)

Przy inwestycji 50 dolarów w pierwszym miesiącu ile można zarobić?
To jest ciezko okreslic bo to zalezy od kondycji serwisu.ale widzac jak jest mozna zalozyc ze bedziesz mial miedzy 1,5 a 3 $ dziennie ale to tak usredniam bo np wczoraj dla tej grupy w ktorej bys byl z tym kapitalem naliczenie wynioslo 3.6$.

Te średnie 2 dolary dziennie to dużo za nic nie robienie. Ciekawy ten serwis, chociaż nigdy mu się z bliska nie przyglądałem


RE: Jak podwoić 600 zł co miesiąc? - kermit1906 - 20-11-2014 11:58

Również polecam PaidVerts. Jest dużo tematów na forum, możesz wejść dziś bez inwestycji i zobaczyć jak to wszystko działa...