Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie odpowiedzi do zadań z matematyki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie odpowiedzi do zadań z matematyki (/Temat-Kupie-odpowiedzi-do-zadan-z-matematyki-101874)



Kupie odpowiedzi do zadań z matematyki - Piootrek - 18-11-2014 10:19

1.Nazwa przedmiotu : Kupie odpowiedzi z rozwiązaniem
2.Opis przedmiotu :
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW /temat
5.Cena : 10 zł ( mozliwa negocjacja Smile )
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal


RE: Kupie odpowiedzi do zadań z matematyki - witos77 - 18-11-2014 14:57

Podejmę się tego 1.
Poszło PW
Edit. Odpisz w końcu PW. Zadania dawno zrobione Wink


RE: Kupie odpowiedzi do zadań z matematyki - witos77 - 18-11-2014 19:51

Nieźle.. Idiota dostał ode mnie wiadomości i je odczytał.
Nie raczył nawet powiadomić w temacie, że z kimś się już dogadał.
Przez tego **** tylko swój czas straciłem.
Najlepsze jest to, że dogadał się z kimś już jak to napisał "rano" a do godziny 17 w temacie było 0 odezwu, że już zrobione..//


RE: Kupie odpowiedzi do zadań z matematyki - Piootrek - 18-11-2014 20:00

dogadalem sie w połodnie z kimś z forum i mu zaplacilem i jakoś po 13 musialem wyjść z domu i do godziny 18 nie bylo mnie na laptopie i nie moglem odczytwać wiadomości twojej trzeba bylo najpierw sie z mna dogadać i dopiero pozniej robić zadania


RE: Kupie odpowiedzi do zadań z matematyki - witos77 - 18-11-2014 20:18

To jak się dogadałeś to nie mogłeś napisać od razu w temacie, że oferta już nie aktualna?
A jeżeli widziałem, że w temacie nic się nie dzieje postanowiłem to zrobić bo sądziłem, że masz na tyle rozumu, aby napisać w swoim temacie, że sprawa już nie aktualna...


Kupie odpowiedzi do zadań z matematyki - Sloniasek - 18-11-2014 20:22

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.