Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dieta dla pakerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Kulinaria (/Forum-Kulinaria-119)
+---- Wątek: Dieta dla pakerów (/Temat-Dieta-dla-pakerow-101475)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dieta dla pakerów - Mad402dox - 13-11-2014 14:38

Ej stosujesz jakieś odżywki suple, krea itd?- Jeśli tak to mógł byś coś polecić, bo czytam i czytam i wiele jest tego ale zdana są podzielone i nie wiem na co się zdecydować, a sam kurczak i ryż itp już nic mi nie daje, stanąłem w miejscu z masą i lipa tak trochę :/ Smile


RE: Dieta dla pakerów - bart07 - 19-11-2014 12:26

Szczerze jestem tradycjonalista w tej kwestii i robię wszystko na sucho Tongue


Wiem, że czekam mnie dużo pracy, ale uważam, że to najrozsądniejsze podejście. Myślałem jedynie o jakimś białku, bo w sumie tanio by wyszło w przeliczeniu na jeden posiłek, ale to się zobaczy....

A ile czasu ćwiczysz, że nagle zaczęła się u Ciebie stagnacja?


RE: Dieta dla pakerów - Kede - 19-11-2014 12:58

Omlet owsiany:
- Szklanka płatków owsianych górskich (błyskawiczne) można je zmixować wtedy omlet będzie dużo lepszy
- 4 jajka
Dokładnie wymieszać i wylać na patelnię. Usmażyć z 2 stron porządnie na chrupko
Na to jogurt naturalny, pokrojone banany i dżem. Ewentualnie sam jogurt i dżem. Pycha Wink Jogurt obowiązkowo bo inaczej będzie suche.

Opcjonalnie można dodać pół twarogu do płatków i jajek i wymieszać też wychodzi bardzo smaczne.
Posiłek wysokobiałkowy i wysokowęglowodanowy. Jadłem tak codziennie (czasem 2x dziennie) przez 2 lata jak trenowałem siłka+boks Tongue

Opcja dwa to shake z małej ilości płatków, twarogu, słodkich bananów i mleka ale to już ktoś pisał na ten temat Wink


RE: Dieta dla pakerów - Fretax - 19-11-2014 13:23

Zimne mleko 300 ml
50 g płatkow owsianych
50 g nutelli/masła orzechowego
białko
banan
wiórki kokosowe
Mega.


RE: Dieta dla pakerów - Kede - 19-11-2014 14:16

Nutella to nie na dietę na siłownie tylko do obrastania tłuszczem ;]


RE: Dieta dla pakerów - Fretax - 20-11-2014 21:36

No szczególnie jak nie możesz przytyć przy wadze 60-70.
Ale Ty pewnie profesjonalnie zajmujesz się kulturystyką, startujesz na Mr. Olympie więc nie możesz jeść nic poza ryżem i kurczakiem.


RE: Dieta dla pakerów - Kede - 20-11-2014 21:40

Nutella to sam tłuszcz i cukier. Jedz sobie jak chcesz ale nie polecaj innym tym bardziej nie opiera się diety o nutellę.


RE: Dieta dla pakerów - Fretax - 20-11-2014 22:14

Są również płatki owsiane i białko, nutella i dodatki to nadanie temu posiłkowi smaku.


RE: Dieta dla pakerów - sebekwkb - 08-02-2015 15:55

Na śniadanie polecam omlet z białek:
4 Białka
1 żółtko
100 gram płatków owsianych

Zmiksować i na patelnie.

Gotowy placek posmarować nisko słodzonym dżemem.


RE: Dieta dla pakerów - szykiryki - 28-02-2015 22:37

Nie wiem czy to dla pakerów, ale sama ćwiczę na silowni (bron Boze nie dla zbudowania masy Tongue) i jeden z moich trenerów polecił mi fajny koktajl (warto zastąpić nim podwieczorek czy wypić po treningu):

*kefir (ja biorę ok. 200 ml)
*suszona żurawina [2 łyżki stołowe]
*otręby owsiane! [ 2 łyżki stołowe] (nie płatki, a otręby- dostępne w większych sieciach typu piotr i paweł, makro itp)

Całość blendujemy. Sycące i pobudzające przemianę materii, więc może przyda się i pakerom Wink