Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dieta dla pakerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Kulinaria (/Forum-Kulinaria-119)
+---- Wątek: Dieta dla pakerów (/Temat-Dieta-dla-pakerow-101475)

Strony: 1 2 3 4


Dieta dla pakerów - bart07 - 12-11-2014 14:09

Hej,

Jest tu może ktoś, kto regularnie ćwiczyć na siłowni i zna może jakieś przepisy na odpowiednie posiłki?

Pytam, bo zaczął mnie nudzić kurczak na parze, ryba i jajka codziennie. Wiem, że ciężko coś znaleźć, ale chociaż żeby raz na jakiś czas coś odmienić, to byłoby dobrze ;P

Jakieś pomysły?


RE: Dieta dla pakerów - twardy - 12-11-2014 14:27

stejki? Jerk2


RE: Dieta dla pakerów - Oliwa98 - 12-11-2014 14:48

Shake bananowy
Kostka chudego twarogu
1-2 banany
300-400ml mleka
Wszystko wrzuc do blendera i zmieszaj. Jesli chcesz miec slodsze to opcjonalnie 2 slodziki
Dobre zamiast odzywki bialkowej, przy okazji bardzo smaczne.
Jesli jestes na cyklu masowym to mozesz dorzucic do shake 100g platkow owsiannych zeby podbic weglowodany Wink
Pozdro


RE: Dieta dla pakerów - trajbson - 12-11-2014 22:16

wieprzowina,wolowina tego tez proboj nei tylko kurczaka ;p.Zamiast ryzu kasze/makaron.


RE: Dieta dla pakerów - full2000 - 12-11-2014 22:18

Tuńczyk.


RE: Dieta dla pakerów - malpa2 - 12-11-2014 22:26

ryż, tuńczyk, ogórek kiszony pokrojony i do miski - fajna mieszanka z tego wychodzi Wink


RE: Dieta dla pakerów - MaLiN - 12-11-2014 22:29

(12-11-2014 14:48)Oliwa98 napisał(a):  Shake bananowy
Kostka chudego twarogu
1-2 banany
300-400ml mleka
Wszystko wrzuc do blendera i zmieszaj. Jesli chcesz miec slodsze to opcjonalnie 2 slodziki
Dobre zamiast odzywki bialkowej, przy okazji bardzo smaczne.
Jesli jestes na cyklu masowym to mozesz dorzucic do shake 100g platkow owsiannych zeby podbic weglowodany Wink
Pozdro

I takie coś można codziennie robić? Czy też lepiej w czasie dni treningowych?


RE: Dieta dla pakerów - Stworkowaty - 12-11-2014 22:49

Omlet biszkoptowy z masłem orzechowym / nutellą, bomba kaloryczna, super.. Smile
Hamburgery z wołowiny z sosem z majonezu light.
Ziemniaki pokrojone z talarki upieczone bez oleju w piekarniku z ziółkami i do tego jakieś mielone.

Dużo jest...


RE: Dieta dla pakerów - Mad402dox - 12-11-2014 23:12

(12-11-2014 22:49)Stworkowaty napisał(a):  Omlet biszkoptowy z masłem orzechowym / nutellą, bomba kaloryczna, super.. Smile
Hamburgery z wołowiny z sosem z majonezu light.
Ziemniaki pokrojone z talarki upieczone bez oleju w piekarniku z ziółkami i do tego jakieś mielone.

Dużo jest...

Masło orzechowe, nutella, hamburger... Raczej koledze nie oto cho Smile
Kolegą szuka posiłków z węglowodanów złożonych & białek, jak robi sucha masę (masę mięśniową) jest to niewskazane take papku jak proponujesz Smile

Sam trochę ćwiczę i też mam ten problem ale coś za coś, bez poświęcona efektów nie będzie Smile

Polecam Ci luknąć tu http://www.sfd.pl mógł bym zrobić CTRL + C, CTRL + V i tyle ale po co, sam sprawdź i wybierz coś, sporo tego tam na ten temat Smile


RE: Dieta dla pakerów - bart07 - 13-11-2014 13:46

Czuje, że po zjedzeniu tego zamiast masy mięśniowej wyrobie sobie pokaźny brzuch ciążowy Jerk2

A tak serio ten koktajl bananowy to świetny pomysł Wink Z rana to dorzucę trochę węgli, to energii będzie na trening albo poranek.

Brakowało mi trochę pomysłu na ser i serek wiejski, bo już patrzeć na nie nie mogę....

Co do tuńczyka- to takie wstrętne i drogie w sumie- wolę zainwestować w jakąś makrelkę i sobie z ryżem zjeść- raz próbowałem tego tuńczyka to męczyłem się dość długo nim zjadłem.

Dzięki za rady! Jakby ktoś miał jakiś swój fajny przepis, to niech wstawia Wink