Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe FanPage wiele fanów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nowe FanPage wiele fanów (/Temat-Nowe-FanPage-wiele-fanow-101254)



Nowe FanPage wiele fanów - ideru - 09-11-2014 18:57

Może mi ktoś przybliżyć temat jak to jest, że Fanpage ma 1h i ma 10tyś fanów? Wiem, może chwytliwa nazwa, ale to mało co tak wpływa na jego rozwój ?


RE: Nowe FanPage wiele fanów - WujRock - 09-11-2014 18:59

Po prostu jest to fanpage kogos kto ma juz jakies fp z duza il. Like i reklamuje nowy swoimi innymi. Nawet chyba wiem o kogo Ci chodzi bo obserwuje farmerzy fejsbukowych.


RE: Nowe FanPage wiele fanów - ideru - 09-11-2014 19:02

ok, dzięki za odpowiedz. A takie S4S z jakimś tam fanpage dużo daje dla stronki, czy racze nie ?


RE: Nowe FanPage wiele fanów - WujRock - 09-11-2014 19:13

Oczywiscie, o ile dojdziesz do 2k to pitem s4s mozn zbudowac ogromne fp. Trzeba sie nauczyc to robic lub poprostu sciemniac ze sie zrewanzujesz. Zbudujesz jeden duzy a potem mozesz budowac nim kolejne.


RE: Nowe FanPage wiele fanów - v3XeR - 09-11-2014 19:13

Bardzo dużoSmile


RE: Nowe FanPage wiele fanów - Chojna - 09-11-2014 23:51

Pisz dużo sensownych komentarzy pod postami innych większych fanpage.


RE: Nowe FanPage wiele fanów - Jatutylkopatrze - 10-11-2014 10:50

A o jakiej tematyce najlepiej załozyc fanpage zeby go np. tak rozwinac do 100k like zeby rozwijac pozniej inne ?