Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? (/Temat-sygnaly-binarne-z-zagranicy-lub-pl-100891)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Maersk - 05-11-2014 16:40

(05-11-2014 16:31)yolo69 napisał(a):  no spoko rozumiem was inwestorzy. Macie jakieś tam zyski które wam starczają więc w dupie macie zarabianie na sygnalach i uwazacie ze podawanie innym wywoła u was presję jakąś. Podczas sesji na skype dało by się podawać spokojnie. No ale wiadomo ze wszystko moze sie nagle zmienić.

No nic szkoda. Pozostaje mi chyba samemu sie nauczyć.

Umiesz liczyć? Licz na siebie Smile
Nikt za Ciebie niczego nie zrobi lepiej niż Ty sam Lol


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - malpa2 - 05-11-2014 17:14

(05-11-2014 16:31)yolo69 napisał(a):  no spoko rozumiem was inwestorzy. Macie jakieś tam zyski które wam starczają więc w dupie macie zarabianie na sygnalach i uwazacie ze podawanie innym wywoła u was presję jakąś. Podczas sesji na skype dało by się podawać spokojnie. No ale wiadomo ze wszystko moze sie nagle zmienić.

No nic szkoda. Pozostaje mi chyba samemu sie nauczyć.

Tak, to najlepsza opcja, nie będziesz od nikogo zależny Wink A i satysfakcja jest duża.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Pique - 05-11-2014 17:17

to nie ma co się denerwować i rzucać tekstami o dupie

chłopaki napisali samą prawdę

czasem sekundy mają znaczenie


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Inwestor25 - 05-11-2014 19:24

(05-11-2014 16:31)yolo69 napisał(a):  no spoko rozumiem was inwestorzy. Macie jakieś tam zyski które wam starczają więc w dupie macie zarabianie na sygnalach i uwazacie ze podawanie innym wywoła u was presję jakąś. Podczas sesji na skype dało by się podawać spokojnie. No ale wiadomo ze wszystko moze sie nagle zmienić.

No nic szkoda. Pozostaje mi chyba samemu sie nauczyć.

Nie wiem jak inni, ale ja "w dupie" mam ludzi, którzy zachowują się w taki sposób, jak Ty.

Podawanie sygnałów wiąże się z presją z prostego powodu - jeżeli stracę swoje pieniądze to trudno, stracę SWOJE. A jeśli stracę pieniądze kogoś, kto mi je w jakiś sposób powierzył, to już tak wesoło nie jest. Rynek jest zmienny. W jednej sekundzie może nastąpić nagły spadek/wzrost. A do kogo będą pretensje? Do tego, co podawał sygnały.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - yolo69 - 06-11-2014 16:13

haha ale ja sie nie denerwuje przecież. Napisałem prawdę, ze osoby obeznane w temacie które mają zyski z transakcji nie interesuje pomaganie innym w ten sposób. Czytajcie ze zrozumieniem co po niektórzy.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - mlynarczyk - 06-11-2014 17:24

każda z tych osób uczyła się sama, o czym możesz poczytać np. tu na forum.

Ja przeczytałem cały temat, podpytałem kilka osób o szczegóły, ale bez zawracania nadmiernie tyłka i jakoś mi idzie.


Odp: RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Xkr - 06-11-2014 17:31

(05-11-2014 16:40)Maersk napisał(a):  
(05-11-2014 16:31)yolo69 napisał(a):  no spoko rozumiem was inwestorzy. Macie jakieś tam zyski które wam starczają więc w dupie macie zarabianie na sygnalach i uwazacie ze podawanie innym wywoła u was presję jakąś. Podczas sesji na skype dało by się podawać spokojnie. No ale wiadomo ze wszystko moze sie nagle zmienić.

No nic szkoda. Pozostaje mi chyba samemu sie nauczyć.

Umiesz liczyć? Licz na siebie Smile
Nikt za Ciebie niczego nie zrobi lepiej niż Ty sam Lol
Swiete slowa, kazdy powinien sie ich trzymac.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - AntonioFresco - 06-11-2014 18:38

(06-11-2014 16:13)yolo69 napisał(a):  haha ale ja sie nie denerwuje przecież. Napisałem prawdę, ze osoby obeznane w temacie które mają zyski z transakcji nie interesuje pomaganie innym w ten sposób. Czytajcie ze zrozumieniem co po niektórzy.

Pisanie do ludzi, że mają "w dupie" raczej nie świadczy o Tobie dobrze. Ja bym się bał pomagać Ci, bo potem w razie wpadki, pewnie byś mnie obsmarował, skoro w taki sposób się wyrażasz.


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - yolo69 - 09-11-2014 11:06

dobrze mniej mnie za niekulturalnego buraka i idź się za mnie pomodlic, a teraz znikaj z tego tematu bo nic nie wnosisz


RE: sygnały binarne z zagranicy lub pl ? - Comparic - 11-11-2014 12:33

Jeżeli szukasz sygnałów to zainteresuj się platformami socialtradingowymi. Ktoś handluje i udostępnia swoje sygnały innym - tym wybierasz kogo chcesz śledzić według jego statystyk.

SpotOption miał taką ofertę jeszcze pół roku temu na penwo