Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. (/Temat-Pomysl-na-zarobek-Darmowe-rozmowy-i-smsy-100876)

Strony: 1 2 3


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - MaLiN - 05-11-2014 00:29

(04-11-2014 23:44)therin napisał(a):  Czy jeżeli będę wysyłał sms-y na losowe numery z jakąś reklamą, to mogę mieć przez to jakieś problemy prawne, tak jak np. w przypadku spamu na e-maile?

Jeśli poszkodowani złożą zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i będzie tego typu skarg na jeden numer więcej, istnieje spore prawdopodobieństwo, że możesz mieć problemy.


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - gruczar - 05-11-2014 11:35

Niepotrzebnie go straszysz. To co ja testowałem jest na kartę prepaid, a nie na abonament. Abonament od razu odradzam, bo po uruchomieniu takiego serwisu na pewno znajdzie się paru spryciarzy co będą dzwonili do ludzi i gadali, że "bomba" jest, przez co mogą być kłopoty. Ale nie wiem jak to odfiltrować, może rozmowy dopiero po rejestracji albo tylko z polskiego IP (ale to by nam zmniejszyło profity od ludzi z zagranicy, którzy próbują korzystać z takiej strony).

Jeśli chodzi o rozmowy to GMail daje możliwość wykonania 1-minutowego połączenia za darmo na dowolny numer na świecie, ale żeby mieć gmaila trzeba potwierdzić konto numerem telefonicznym, więc nie jest to żadna konkurencja dla strony, o której piszę w temacie.

Obecnie bardzo mało bramek sms działa bezawaryjnie, a strony oferujące darmowe rozmowy to absolutna rzadkość. A jest na takie strony olbrzymi popyt, bo jednak ludzie lubią sobie za darmo posmsować Smile. A rozmowy pewnie głównie ludzie szukający pracy będą wykonywać, no ale im więcej unikalnych odwiedzin tym lepiej.

Co do programu do spamowania to ja mam prywatne narzędzia sprzed lat kiedy popularne było coś takiego jak sms-bombing czy sms-flooding, który znajomy przeportował mi na andka, ale z tego co widzę są obecnie podobne rzeczy na android markecie, wpiszcie sobie hasło sms bomber. A propos to znalazłem aplikację, która spoofuje numer telefonu i możecie podać dowolny co by jeszcze bardziej uatrakcyjniło Wasz serwis, jeśli chodzi o rozmowy - możecie pozwolić ludziom (np. po wykonaniu suba sms) podać numer, który ma się danej osobie wyświetlić jako numer osoby dzwoniącej.


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - doniuśś - 05-11-2014 14:10

Operatorzy bardzo szybko blokują usługi gdy wysyłasz dużo sms lub rozmawiasz powyżej np 30 min połączenie jest przerywane.


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - jarunioo7 - 06-11-2014 15:14

Ja np. mam Play z formułą Mini i Max na kartę i płacę co miesiąc 30zł (a dokładnie 29) i mogę rozmawiać bez limitu na wszystkie telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce. Można dokupić pakiet nielimitowanych sms-ów w Polsce za 9zł Smile

Używam już pół roku i myślę że ta oferta jest najlepsza ze wszystkich. Telefon jest na karte, nie jestem związany umową, płacę 29zł i moge dzwonić do kogo chce w Polsce i nie martwić się że braknie mi na koncie. Ba! Jak dzwonie do koleżanki albo do kumpla z daleka to rozmawiam co najmniej 30min, a czasami 2h co pare dni. I to wszystko za jedyne 29zł Huh


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - aero2 - 06-11-2014 15:17

jarunioo7 Mi za ten miesiąc wyszło 24 zł, dobrze jest upolować doładowanie.Smile


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - jarunioo7 - 07-11-2014 08:49

też tak można ale trzeba znaleźć okazje Big Grin


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - gruczar - 07-11-2014 17:21

doniuśś ja przetestowałem nju i po 100 tys. smsów nic nie zablokowali.


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - Aali - 07-11-2014 18:55

(05-11-2014 11:35)gruczar napisał(a):  Niepotrzebnie go straszysz. To co ja testowałem jest na kartę prepaid, a nie na abonament. Abonament od razu odradzam, bo po uruchomieniu takiego serwisu na pewno znajdzie się paru spryciarzy co będą dzwonili do ludzi i gadali, że "bomba" jest, przez co mogą być kłopoty. Ale nie wiem jak to odfiltrować, może rozmowy dopiero po rejestracji albo tylko z polskiego IP (ale to by nam zmniejszyło profity od ludzi z zagranicy, którzy próbują korzystać z takiej strony).

Jeśli chodzi o rozmowy to GMail daje możliwość wykonania 1-minutowego połączenia za darmo na dowolny numer na świecie, ale żeby mieć gmaila trzeba potwierdzić konto numerem telefonicznym, więc nie jest to żadna konkurencja dla strony, o której piszę w temacie.

Obecnie bardzo mało bramek sms działa bezawaryjnie, a strony oferujące darmowe rozmowy to absolutna rzadkość. A jest na takie strony olbrzymi popyt, bo jednak ludzie lubią sobie za darmo posmsować Smile. A rozmowy pewnie głównie ludzie szukający pracy będą wykonywać, no ale im więcej unikalnych odwiedzin tym lepiej.

Co do programu do spamowania to ja mam prywatne narzędzia sprzed lat kiedy popularne było coś takiego jak sms-bombing czy sms-flooding, który znajomy przeportował mi na andka, ale z tego co widzę są obecnie podobne rzeczy na android markecie, wpiszcie sobie hasło sms bomber. A propos to znalazłem aplikację, która spoofuje numer telefonu i możecie podać dowolny co by jeszcze bardziej uatrakcyjniło Wasz serwis, jeśli chodzi o rozmowy - możecie pozwolić ludziom (np. po wykonaniu suba sms) podać numer, który ma się danej osobie wyświetlić jako numer osoby dzwoniącej.

zawsze można przy rozpoczęciu rozmowy puścić komunikat "rozmowa z bramki xxx, nie odpowiadamy za słowa wypowiedziane" czy coś w tym stylu
jeśli ktoś ma zamiar startować z takim serwisem i szuka programistów niech napisze pw


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - ololo - 14-11-2014 00:11

@OP duży reput dla Ciebie, za to, że masz pomysł, nie zrealizujesz go sam, więc piszesz o nim Smile Oby ktoś się za to wziął.

Rozważałem już kiedyś dokładnie to samo. Ofertę mam również nolimit, ale w umowie jest wyraźnie zaznaczone (w regulaminach prepaidów pewnie też), że zabronione jest wykorzystywanie tego w sposób zautomatyzowany itp. parę rzeczy wymienionych.

Koszty, które podałeś na początku nijak się mają do rzeczywistości. Dużo będzie kosztował soft i sprzęt. Telefon z androidem tu nie wystarczySmile

Nawet jeżeli paru programistów się skrzyknie, to czas*stawka na wolnym rynku to też kosztSmile

Wydaje mi się, że to po prostu nie przejdzie. Operator (niezależnie który) w pewnym momencie będzie Cię blokował, ile byś tych kart nie miał. Z dwóch powodów: 1. Generujesz mu (niemałe). 2. Stajesz się jego konkurencją, którą ma prawo i możliwości zlikwidować.

Podsumowując, robisz świetny produkt, ale Twój główny kontrahent jest Twoim największym konkurentem. W dowolnej branży taka relacja odpadaSmile

Pozdrawiam i powodzenia!


RE: [Pomysł na zarobek] Darmowe rozmowy i smsy. - pawel1615 - 14-11-2014 17:26

no pomysł super, tylko ze teraz jest duzo takich promocji z darmowymi rozmowami i smsami wiec popyt mógłby byc mały