Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy dział - Poradniki i Nisze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowy dział - Poradniki i Nisze (/Temat-Nowy-dzial-Poradniki-i-Nisze-100787)

Strony: 1 2


Nowy dział - Poradniki i Nisze - daniel42na - 02-11-2014 20:46

Witajcie,
Dziś utworzony został dla Was nowy dział sprzedażowy:
http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-i-Nisze-392

Powstał on ze względu na rosnącą liczbę sprzedawanych poradników, nisz, metod zarobku, po to aby usprawnić ich sprzedaż oraz zagwarantować Wam większe bezpieczeństwo.
Każdy ze sprzedawanych przedmiotów będzie recenzowany, oraz dostępny po akceptacji tutora lub moderatora, razem z podpiętą już recenzją.

Recenzje w znacznym stopniu pomogą określić Wam czy zakup danego przedmiotu spełni Wasze oczekiwania. Rozwiązanie takie korzystne jest zarówno dla sprzedawców ograniczając do zera prośby o recenzje w temacie, oraz dla kupujących ilustrując im czego dokładnie mogą się spodziewać po zakupie, jednocześnie nie zdradzając jego zawartości.

Przykładowy temat:
http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-LP-do-zarabiania-na-subach-ppa-100779

Pozdrawiam Wink


RE: Nowy dział - Poradniki i Nisze - Babcia_Irenka - 02-11-2014 20:52

No nareszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie będzie kilkunastu postów w jednym temacie o treści: "Oddaj do recenzji".


RE: Nowy dział - Poradniki i Nisze - Majka - 02-11-2014 21:27

Bardzo, bardzo dobry pomysł Idea


RE: Nowy dział - Poradniki i Nisze - Szrejter - 02-11-2014 21:36

No i git będzie porządek na forum Wink


RE: Nowy dział - Poradniki i Nisze - Klin - 03-11-2014 21:43

Jak najbardziej dobry pomysl, powinien byc juz dawno wprowadzony


RE: Nowy dział - Poradniki i Nisze - szykiryki - 03-11-2014 22:06

Super inicjatywa zwlaszcza, ze ostatnio jakas plaga 'nie oddam do recki bo mod ukradnie nisze'Smile.
Oby tylko akceptacja tematow odbywala sie sprawnie,bo oczekiwanie tydzien czy dwa na pojawienie sie poradnika tez mija sie z celem. Pomysl ogolnie w deseczkeWink


RE: Nowy dział - Poradniki i Nisze - jarunioo7 - 06-11-2014 15:04

Dopiero teraz to zauważyłem, na prawde dobra robota! Smile Bardzo często ludzie nabijają posty żeby tylko móc napisać w dziale Sprzedam/Kupie, a później chcą oszukać kogoś na wysokie sumy za "kure znoszącą złote jaja"... Teraz recka jest wymagana i żaden oszust nie powinien się przewinąć. Smile


RE: Nowy dział - Poradniki i Nisze - AnnaKa - 08-11-2014 03:27

Bardzo dobre posunięcie, jednakże chciałbym powiedzieć że na forum nie spotkałem się jeszcze z metodą dzięki której zarabi się faktycznie tyle ile mówi sprzedawca... no ale cóż.

Widziałem kilka metod i przyznam szczerze wiele z nich jest poważnie wypalonych.


RE: Nowy dział - Poradniki i Nisze - osinex - 08-11-2014 19:12

A dużo poradników kupiłeś?


RE: Nowy dział - Poradniki i Nisze - AnnaKa - 09-11-2014 00:16

@[osinex] Tak kupiłem a jak nie kupiłem to widziałem kilka także wiesz... Wiem ile jaka wiedza jest warta.
Np niedawno był poradnik za 150 zł z tego co pamiętam. Znam jego zawartość od A do Z. Myślisz że da się na tym zarobić?
Ktoś sprzedał swój sposób z którego już nie mógł nic zarobić a chciał kilka zł wyciągnąć.

Cena nie była adekwatna do jakości.

Wcześniej był poradnik do sub sms... metdą okazało się coś co sam podawałem za darmo na pewnym projekcie...

Ciężko minie zaskoczyć ale no cóż jak ktoś lubi wydawać kasę proszę bardzo.