Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków (/Temat-Dziennik-Pracy-Zaba-Skracanie-Linkow-100360)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 26-10-2014 15:58

Witam, mam na imię Sebastian , 22 lutego przyszłego roku skończę 18 lat, tak więc chciałbym zacząć jakieś zarobki w internecie . Jestem na 2 roku technikum informatycznego i kształcę się dalej w tym kierunku, wiążę z tym przyszłość krótko mówiąc . Moją pasją jest piłka nożna, ale z powodu ciągłych kontuzji co raz rzadziej mogę Sobie pograć w piłkę , tak więc raczej działam w mojej drugiej pasjii, jaką jest nagrywanie na YT. Chciałbym trochę unowocześnić Sobię sprzęt, aby filmy były wyższej jakości, no i liczę również, że i z YT będę miał kiedyś jakiś profit.

Ale przejdźmy teraz do rzeczy, jestem jak na razie bardzo początkującym i niewiele posiadam, ale założyłem ten dziennik, aby mieć większą motywację do pracy Smile

Metody zarobku : Skracanie Linków (bc.vc)
Jak będę miał większe FP to zacznę również SubSMS i może jakąś sieć afilacyjną z grami

Co posiadam : FP 107 like i 25like
2 zbanowane fake konta (ale będę zakładał nowe)

Zarobki : 17.50zł na SubSMS i $0.14638 na bc.vc

Jak narazie moje Cele są następujące :
Dobić do 1k Like na obu FP
Założyć kolejne fake konto i nabrać trochę znajomych
Założyć stronę internetową ( ale to już bliżej ferii)

Tak więc jestem początkującym i mam nadzieję, że nie będzie się ze mnie śmiali .
Ja lecę kombinować coś z lajkami, a wam życzę dużych dużych i jeszcze raz dużych zarobków Smile


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ArekzPolski - 26-10-2014 17:22

Dziękuje , cel jak widzę prosty ale każdy sobie stawia własne Pochwalisz się tematyką fb ? gimbusiarski czy bardziej 18+ ? . Co do like zapraszaj z fake konta do polubienia strony zawsze więcej like i realnych a jeżeli chcesz fake like to addmefast i likeplus pozdrawiam i dużych dużych i jeszcze raz dużych zarobkówHuhHuh


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 26-10-2014 19:17

A jak można z fake konta zapraszać wszystkich do polubienia strony ? Czy mógłbyś mi dokładniej wyjaśnić jak to zrobić , albo podesłać jakiś link ? Wink


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 27-10-2014 17:05

Na razie skromnie, dzisiaj trochę próbowałem ogarniać PPA, ale jakoś nie za bardzo mi się to udaję. Jakie byście polecili serwisy tego typu dla początkującego ?

Co zrobiłem dzisiaj :
- Dobiłem do 100 like na FP erotycznym
- Założyłem kilka fake kont , które niestety mi pobanowali.
- Poczytałem trochę o PPA

Póki co zostaję przy samym zarobku z bc.vc , nowy cel to 200zł, za które chciałbym kupić nowy zasilacz Smile . Co zrobić aby szybciej zdobywać like na FP ? Jestem bardzo bardzo początkującym i liczę trochę na waszą pomoc Smile

CEL:
$0.32 - ok 1zł/200zł


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - Watoga - 27-10-2014 17:13

Hmm będę śledził tylko jedna mała uwaga ... Twój cel Tongue
$ / zł hmmm tylko mi to lekko kuje oczka ?


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - jarunioo7 - 28-10-2014 09:02

(26-10-2014 19:17)ZabaGamer napisał(a):  A jak można z fake konta zapraszać wszystkich do polubienia strony ? Czy mógłbyś mi dokładniej wyjaśnić jak to zrobić , albo podesłać jakiś link ? Wink

Wszystko masz dokładnie opisane w moim poradniku:

http://zarabiam.com/Temat-Wszystkie-skrypty-do-facebooka-98325

Jeśli masz fp erotyczny to polecam stworzenie fake konta ładnej laseczki, dołączenie do grup typu "Dodaj znajomego".. Później przyjmujesz samych napaleńców (tylko polskie chłopy) i jak już uzbierasz kilkaset albo tysiąc znajomych to zapraszasz ich do polubienia fanpage (instrukcja w poradniku).

Ze swojej strony poleciłbym Ci shorte.st zamiast bc.vc..
Obserwuje i zapraszam do mojego dziennika gdzie zarabiam dobre sumy na shorte.st Smile

Myślę że pomogłem - Tobie też życzę bardzo dużych zarobków! Huh


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 28-10-2014 18:09

Niestety zablokowali mi wszystkie fake konta, a pozatym teraz gdy zakładam konta na fb to wyskakuję mi weryfikacja telefoniczna do każdego konta, a nie mam tylu numerów :/ . Został mi póki co tylko fanpage na którym jest już prawie 200 like . Coś mi nie wychodzi ten zarobek , chyba to nie dla mnie :/

Co dziś zrobiłem?
Dostałem bana na fake konta i nie mogę teraz zakładać,
Wbiłem trochę like na fanpage ,
Spamowałem subskrypcjami,

CEL:
$0.43 / 1.2zł bc.vc
FireSub-28zł

29,2zł / 200zł


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - zozols1 - 30-10-2014 06:40

hmmm... w 2 dni zarobiłeś 29 centów i 11 zł i się załamujesz ??? Jesteś początkujący tak? Wiesz co Ci powiem początki zawsze są zajeb*ście trudne. Uwierz jak na początkującego to ten wynik jest bardzo dobry. Niektórzy po miesiącu nie mają takich zarobków. Zarobek wychodzi Ci i to jak najbardziej. Prowadź fanpage dalej i zbieraj nowe informacje. Co do fake kont, masz zmienne ip? Jeśli nie to w mozilli jest dodatek XForwardedForHeader za którego pomocą zmieniasz ip. Klikasz wyłącz wpisujesz w pole XXXXX.XXXXX.XXXXX - (X-to jakaś losowa liczba) i naciskasz włącz i już masz ip zmienione. Po każdym wylogowaniu z fake konta zrestartuj przeglądarkę i usuń historię lub najlepiej ustaw żeby jej nie zapisywało. Pamiętaj nie poddawaj się. Jeśli masz więcej pytań pisz na pw.
PS. Również chodzę do 2 klasy technik-informatyk.


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - lukasz2471 - 30-10-2014 11:43

Jak chcesz to zapraszam na priv mogę ci coś pomoc z fake kontami. Mam juz trochę doświadczenia w tym temacie Wink


RE: Dziennik Pracy - Zaba - Skracanie Linków - ZabaGamer - 01-11-2014 00:10

Dzięki panowie za słowa motywacji Smile . No fakt faktem, początki są trudne, ale cały czas się rozwijam, z fake kontami wychodzi tak, że po nabiciu 100 znajomych , albo i mniej dostaję bana i potem właśnie trzeba to IP zmieniać i tak w kółko, no ale jakoś trzeba się przezwyczaić Smile . Skorzystam jednak z pomocy i napiszę do Was na prv Smile .

A co do dziennika :

Co dziś zrobiłem?
Pospamowałem trochę na fake kontach ,
Ogarnąłem serwis HotCash,
Dobiłem do 325 lajków na moim FP ( wiem, że malutko, ale mnie cieszy Smile )


CEL:
$0.56 / 1.6zł bc.vc
FireSub-28zł

29.6zł/ 200zł ;c