Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? (/Temat-Jak-z-jednego-maila-zrobic-nieskonczonosc-100354)

Strony: 1 2 3


Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - jarunioo7 - 26-10-2014 15:20

Zastanawiałeś się kiedyś co by było gdybyś mógł tworzyć tysiące kont na jednym serwisie? Dodatek MaskMe do przeglądarki daje nam taką możliwość! Co więcej? Nie musimy się przelogowywać z jednego maila na drugiego w celu potwierdzenia konta email - wszystko będzie nam przychodzić na jednego maila co daje nam olbrzymią wygodę i ogromne możliwości! Smile

[Obrazek: 6C8364624-masky.jpg]

Pierwsze co musimy zrobić to założyć albo posiadać konto GMAIL. Nie będę tego dokładnie opisywał - każdy wie jak je założyć Smile Dlaczego konto Gmail? Bo zawsze maile przychodzą na czas, email jest bardzo intuicyjny i uważam że jest najlepszy ze wszystkich.. Poza tym tylko na nim testowałem Smile

Drugim krokiem jest pobranie dodatku MaskMe w zależności od przeglądarki.

Dodatek MaskMe do Google Chrome:

https://chrome.google.com/webstore/detail/maskme/dpkiidbpeijnaaacjlfnijncdlkicejg?hl=pl

Dodatek MaskMe do Firefox:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/maskme/

Po zainstalowaniu najlepiej zamknąć całą przeglądarkę i uruchomić ją ponownie. Po ponownym uruchomieniu otworzy nam się nowa karta ze stroną MaskMe:

[Obrazek: image.jpg]

Naciskamy na pole gdzie mamy wpisać email. Pod polem wyświetli nam się opcja "MaskMe" - naciskamy na nią.. Email został zamaskowany - w ten sposób będziemy rejestrować konta. Podoba wam się? Cóż za wygoda Huh

Ponownie wyświetli nam się opcja - tym razem obok. Naciskamy na "Got it!" i rejestrujemy email zaznaczając opcję MaskMe Free - na który mają przychodzić nasze maile. Jak już wcześniej wspomniałem - używamy konta na Gmail'u.

[Obrazek: image.jpg]

Naciskamy na pole gdzie mamy wpisać email, zaznaczamy "Mask My Email" i generuje nam email z przekierowaniem na naszego Gmaila Smile

Przykładowy email to: [email protected]

Efekt z Facebooka?

[Obrazek: image.jpg]

#KONIEC! Huh

Oczywiście reputki mile widziane! Smile



RE: Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - BloNdyN - 26-10-2014 17:09

Hmm Poradnik fajnei sę czyta Big Grin Opisane, może sam spróbuje to na tygodniu bo w uj dużo czasu i sprawdze czy rzeczywiście da radę tak konta robić Smile

Pozdro600 i dam znać za pare dni Smile


RE: Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - Szrejter - 26-10-2014 17:22

Dzieki, widzialem cos podobnego, ale to trzeba miec hosting z jakas usluga Wink

Ciekawe jak wygladaja emaile takie ? Big Grin


RE: Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - jarunioo7 - 26-10-2014 17:27

W sumie to zapomniałem napisać Big Grin Emaile wyglądają np tak: [email protected]
Liczby pomieszane z literami (przypadkowo)..


RE: Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - poczmail - 26-10-2014 17:31

Baaardzo ciekawa sztuczka, niesamowita oszczędność czasu i wygoda przy zakładaniu jakichkolwiek kont. Plusy jak najbardziej za wstawkę się należą. Smile


RE: Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - Szrejter - 26-10-2014 17:46

(26-10-2014 17:27)jarunioo7 napisał(a):  W sumie to zapomniałem napisać Big Grin Emaile wyglądają np tak: [email protected]
Liczby pomieszane z literami (przypadkowo)..


Ciekawe czy FB ma coś do takich emaili skoro one tak wyglądają.


RE: Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - jarunioo7 - 26-10-2014 17:53

Właśnie ostatnio mi padło kilka kont :/


RE: Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - Damkofr - 26-10-2014 18:32

dzieki Smile przetestuje


RE: Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - yoshimura - 26-10-2014 18:43

przetestuje , pomogleś masz + ode mnie


RE: Jak z jednego maila zrobić nieskończoność? - Kickster - 27-10-2014 10:40

dobre Big Grin Reputy sie sypiOM