Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? (/Temat-Prawo-Jazdy-Jak-to-u-was-wygladalo-100304)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - BloNdyN - 03-11-2014 20:59

Taa cos znowu wymyslaja..


RE: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - Watoga - 05-11-2014 19:05

No ja tak mialem..
Przepisy zmieniaja non stop.
Chore dla mnie jak cholera ale wazna rzecz dla noch to bicie kasy..
A na tym sie znaja.


RE: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - ideru - 08-11-2014 11:29

Ja prawko zdawałem jakoś koniec sierpnia 2013, kurs rozpoczął się koniec lipca, tak wyszło, że po zakończeniu kursu musiałem czekać 2 tyg, by zdawać, bo za szybko wyjeździłem, wszystkie godziny. Oba egzaminy za pierwszym razem i oba bez błędnie. Do dziś nie miałem prawie żadnych wypadków, no może po za nauką latania jakiegoś motocyklisty oraz kilku mandatach za parkowanie i 2 krotnie zaholowanie auta na VIP-owski parking.


RE: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - BloNdyN - 08-11-2014 11:53

Ja juz jazdy koncze zostalo 8h Z czego 2 zostawiam przed egzaminem to jeszcze 6 do wyjezdzenia i wio ^^

Mam nadzieje ze zdam za 1-szym all ^^


Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - Snaggy - 08-11-2014 16:14

Tez miałem taka nadzieje Big Grin, wyszło na to ze zdałem za 8 razem. Także tego, jak ci sie noga podwinie to sie nie załamuj i przypomnij sobie o mnie. Big Grin Pozdrawiam.


RE: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - ideru - 08-11-2014 17:04

Byle się nie stresować, bo przez stres robisz szkolne błędy, opanujesz stres to zadasz na 1


RE: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - adamkoc - 10-11-2014 22:11

ja zdałem za pierwszym, raz przekroczyłem prędkość o 100%, ale egzeminator tylko mnie upomniał uf ;D


RE: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - sserialnik - 14-11-2014 14:47

ja zdałem za 3 podejściem


RE: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - asiorek - 17-11-2014 15:38

Siemanko xd jutro mam pierwsze jazdy. Powiedzcie mi panowie czego sie obawiać no i co mnie czeka na placu jako pierwsze ?


RE: Prawo Jazdy - Jak to u was wygladalo? - Foxenpl - 17-11-2014 15:42

Wszystko masz na necie.
Jak masz pierwsze jazdy to pewnie pokręcisz kierownicą z 30min na placu a potem wyjazd na miasto Smile

Egzamin to dopiero jadka Tongue
Te zule obok siedzace itd Smile