Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Sniechu - 21-02-2009 08:47

trzycha, potwierdzam zapis w UnoBux.


- Sniechu - 21-02-2009 10:12

Jest kasa z BuxCorp! :-P
Oto Wasze kliki w momencie zlecania:

[img:-|beb9ac4c7]http://g.imagehost.org/0347/buxcorp_kliki.png[/img:-|beb9ac4c7]

[b:-|beb9ac4c7]Pamiętajcie, że pobieram Wam 10% prowizji w związku z podatkiem 0.40$ od wypłaty![/b:-|beb9ac4c7]

Dużo osób ma zablokowane AP i dlatego wolę Wam nie wypłacać od razu, bo różnie bywa, dlatego jeśli ktoś chce dostać kasę, proszę o napisanie mi pw, najlepiej dajcie tam aktualny adres AP i wtedy od razy wyślę Wam kasę. :-)


- lukaszci06 - 21-02-2009 15:39

kiedy będziesz wypłacał z Chillbux?


- Sniechu - 21-02-2009 16:18

lukaszci06, coś koło 28-30 lutego, wcześniej nie mogę.


- travian14 - 22-02-2009 12:04

28-2 marca ;D
pozwol ze poprawie Big Grin


- adek13 - 22-02-2009 15:49

zapisany w:
-unobux
-buxcorp
-megacashclicks


- Sniechu - 22-02-2009 17:54

adek13 napisał(a):zapisany w:
-unobux
-buxcorp
-megacashclicks

Potwierdzam wszystkie trzy zapisy. Coraz więcej osób zapisuje się w Unobux, ale przy refbacku 120% to nic dziwnego. :-)

AKTUALIZACJA OFERTY!
Usunąłem z oferty Chillbux. Wypłata powinna być w okolicach końca lutego/początku marca, ale niestety bux już ponad tydzień nie zrealizował żadnej wypłaty, admin się na forum nie pojawia, to chyba koniec. Usuwam też avengerbux - na wszystkich listach widnieje jako SCAM, mało reklam ostatnio było, wartości klików prawie żadne, nie ma sensu.
Usuwam też centbux, bo nie naliczył mi połowy Waszych klików mimo, że często klikam nawet 2 razy dziennie, coś z nim jest nie tak... :roll:

Dodałem do zasad refbacku punkt głoszący, że jeśli chcecie otrzymać ode mnie refback mniejszy niż 1$, musicie najpierw przesłać mi 1$ na AP, wtedy ja odeślę Wam to razem z refbackiem. Powód jest prosty, AP wprowadziło prowizje od wymiany waluty.

RevolutionBux na razie zostawiam, ale nie płacił już od 5 dni, na koncie już prawie 8$ i jak dojdziemy do 10$ a wypłat nie będzie to będę musiał spisać Wasze kliki tak jak kiedyś w dingobux, bo maksymalnie można wypłacić 10$.

W InfiniteBux minimum jest jednak 4$ a nie 3$, jak wcześniej myślałem. W takiej sytuacji będziemy trochę dłużej klikać, myślę, że dalsze klikanie po wypłacie nie będzie miało sensu, ale zobaczymy jak się sytuacja z wypłatą rozwinie. :-|

Aha, usuwam także DailyBux, który już pewnie nie wróci... :roll:


- sebolek321 - 22-02-2009 18:31

Zapisany w UnoBux ;-)


- mala1969 - 22-02-2009 18:32

Dodałes do refbecku nowego buxa Erabux.Fajny bux,zarejestrowałam się w nim.W samą pore się pojawił po tym jak usunąłeś te które nie płacą, przyda sie coś świeżego :-P .Mam nadzieje ze ludziska bedą się rejestrować ,bo z tego buxa wyciągbiemy troche kasy :-P


- Sniechu - 22-02-2009 18:42

sebolek321 napisał(a):Zapisany w UnoBux ;-)

Potwierdzam. Już prawie 25 osób w refbacku w Uno! To chyba rekord. :-P

mala1969, Twój zapis też potwierdzam. Bux mi się podoba, ceny są normalne, takie jak wszędzie i do tego 5 reklam. Premium kosztuje 50$, niestety refki są tylko do kupienia, nie ma możliwości wypożyczania i kosztują około 1$ za jednego, więc zrezygnowałem na razie z ich zakupu. Szkoda, bo mógł być drugi Unobux. :idea: