Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profesjonalna dieta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Profesjonalna dieta. (/Temat-Profesjonalna-dieta-91558)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Profesjonalna dieta. - bartheez - 17-12-2015 13:27

(17-12-2015 00:52)rekki napisał(a):  
(17-12-2015 00:35)bartheez napisał(a):  pewnie, nie bo diety układane online


Drugi rok studiów, a nie wiesz w którym miejscu stawiać przecinek, aby Twoja wypowiedź miała sens...

Co do diety, nie mam negatywnej opinii na temat moich ułożonych diet, a było ich w granicach 25-40 sztuk od początku istnienia tego tematu.




Nie wiesz jak odpowiedź na post to szukasz każdego pretekstu do ataku.

Jakie jest Twoje wykształcenie i doświadzczenie związane z układaniem diety oraz suplementacją ? Jaki masz staż treningowy , że układasz również plany?


RE: Profesjonalna dieta. - rekki - 17-12-2015 13:36

Przecież odpieram każdy "atak" Smile

Okej, skoro uważacie, że nie jestem osobą "godną" układania diet, to zamykam temat. Ja od tego nie zbiednieję, a Wy będziecie mogli skorzystać z innych diet, tworzonych przez profesjonalistów albo zmobilizować się do poczytania o tym w necie i ułożenia samemu.


Profesjonalna dieta. - MaLiN - 17-12-2015 13:39

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.