Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp (/Temat-Zarabianie-na-donkeymails-no-minimum-i-innych-zagranicznych-ptp-155266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Gawronix - 22-03-2018 22:32

Żaden problem

Sent from my SM-J730F using Tapatalk


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - zarobki11 - 22-03-2018 22:33

Okej,dzięki


RE: Zarabianie na PTP donkeymails i innych zagranicznych ptp - Fragorski - 23-03-2018 15:15

Mimo, iż strona nie jest zaakceptowana na donkeymails i tak będzie naliczać kredytki?


RE: Zarabianie na PTP donkeymails i innych zagranicznych ptp - xdax1 - 23-03-2018 17:23

Na rotate4all zabroniona jest ta strona i bana można dostać.


RE: Zarabianie na PTP donkeymails i innych zagranicznych ptp - zarobki11 - 23-03-2018 17:37

Okej dzięki za informacje xdax1 dobrze wiedzieć bo korzystałem około miesiąc niewiedzą że mogę bana dostać.


RE: Zarabianie na PTP donkeymails i innych zagranicznych ptp - xdax1 - 23-03-2018 21:44

Jak msc używałeś to może już być po "ptokach". Po zleceniu wypłaty możliwe, że dostaniesz bana.


RE: Zarabianie na PTP donkeymails i innych zagranicznych ptp - zarobki11 - 23-03-2018 23:42

Ale w z sposobu korzystałem od lutego a we wtorek doszła mi wypłata.Może się mi upiekło.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 25-03-2018 22:27

Adm się ociąga z weryfikacją Undecided. Mam nadzieję, że dziś wreszcie dostanę jakąś odpowiedź.
Zaktualizowałem plik ze stronkami, kilka zostało dodanych, ale niestety o dwie strony ubyło. Zależnie od adma osiołka jutro albo pojutrze kolejne strony Wink.


RE: Zarabianie na PTP donkeymails i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 25-03-2018 23:00

A ja mam pytanie jak przełożyć twoją metodę na zarobek w osiołku Smile?


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Joker7777 - 27-03-2018 08:51

Pogrzebałem trochę w tym temacie i we wcześniejszym poście kolega zarobki11 tak jakby zasugerował że jak mamy włączone całą noc te stronki na których nam się klikają reklamy to wtedy więcej nam się zalicza na osiołku ? Serio to tak działa że jak mamy bota odpalonego to więcej ludzi wchodzi xD ? Poza tym jak inaczej wytłumaczyć zarobki Pana zarobki11 z 6 dni 3 dolary ? Ja mam ledwo z 7 dni 0.30 dolara i nie sądzę żebym robił coś źle bo to jest proste jak konstrukcja cepa.