Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. (/Temat-Smierc-kibica-w-Knurowie-113548)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Kurus92 - 08-05-2015 11:01

(08-05-2015 10:46)daniel42na napisał(a):  Sądzę, że jeśli krytykujesz te "życzenia śmierci" i jednocześnie je sama powtarzasz w stosunku do innych osób, to robisz ku,wę z logiki.

Nie tylko z logiki robi ,,ku,wę" HuhHuhHuh


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Frankslen - 08-05-2015 14:55

Rozwalic to cale dresiarstwo w cholere ! przeciez 90% mafii w Polsce to wlasnie Ci pseudo kibice. Zaostrzyc prawo,dac policji mozliwosc uzywania normalnej broni i lac po mordach te bandy. Jestem z Krakowa ,chodzac ulicami tego miasta az oczy mnie bola od widoku tych przyglupow. Zamknac ich na malej przestrzeni i powybijac.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Max998 - 08-05-2015 18:43

Przyznam, że takich rysunków nie powstydziłby się sam Macierewicz i Gmoch. Big Grin


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Papass - 08-05-2015 21:36

No akurat prawda, że z tymi rysunkami to troszkę przesada Lol

A pro po teorii spiskowych.. Lepiej dopatrywać się teorii spiskowych, niż ślepo wierzyć w rzeczywistość Wink


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - daniel42na - 09-05-2015 12:10

Przecież te kreski pokazują tylko, że na pewno nie celował w głowę.. o ile jeszcze w ogóle celował. Nie wiem co w tym zabawnego, ten temat nie jest w najmniejszym stopniu "hihih zabaffny". Jak ktoś ma beke z narysowanej kreski proponuje przystopować z marihuaen.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - rekki - 09-05-2015 12:34

(09-05-2015 12:10)daniel42na napisał(a):  Przecież te kreski pokazują tylko, że na pewno nie celował w głowę.. o ile jeszcze w ogóle celował. Nie wiem co w tym zabawnego, ten temat nie jest w najmniejszym stopniu "hihih zabaffny". Jak ktoś ma beke z narysowanej kreski proponuje przystopować z marihuaen.

Pokazuje, że trzymali broń bardziej na wysokości głowy, niż tułowia czy nóg.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - CANNON - 09-05-2015 12:49

Pocieszeniem dla bliskich i znajomych pozostaje to, że zginął robiąc to co kochał.
Warto wziąć pod uwagę, że w policji też pracują różni ludzie - być może akurat ten myślał, że za headshota dostanie lepszą odznakę. A może to był zwykły przypadek, jednak tego się nie dowiemy.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - daniel42na - 09-05-2015 13:28

@rekki
Wątpie w wersje, że chcieli mu coś zrobić na złość, bazuje na tym, że jest nakaz strzału w korpus a zakaz w nogi i był to jakiś nieszczęśliwy przypadek. Mówią, że z tej broni ciężko wycelować precyzyjnie, nie ma jako takiego precyzyjnego celownika więc ryzyko nieszczęśliwego trafienia przy celowaniu w korpus jest znacznie większe(szyja,głowa) niż przy strzale w nogi(krocze), ten przepis wydaje się bezsensowny.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Pysik-89 - 10-05-2015 08:51

Jak dla mnie fotka dodana do tego tematu niczego nie świadczy a tym bardziej niczego nie dowodzi. Nigdzie tutaj nie widać wystrzału, równie dobrze mogła być cyknięta w niezbyt komfortowej dla policjantów pozycji i potem rozpowszechniona z dopiskiem że policja celuje w głowy.
Jak widać na fotce jeden z policjantów celuje w głowę a następny chyba w przelatujące ptaszki?
Nie chcę tutaj być po żadnej stronie, szkoda chłopaka! miał nieziemskiego pecha że akurat trafiło na niego bo na pewno nie spodziewał się, że tak to się dla niego zakończy. Ale moim zdaniem pecha miał też policjant który dostał (podobno) rozkaz użycia broni. Na pewno nie miał zamiaru zabić człowieka ( a nie jak wielcy zwolennicy kibolowania tutaj piszą ) Na pewno po całej tej sytuacji ma nieziemskie problemy oraz niesamowite wyrzuty sumienia ( bo nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale policjant to też człowiek)

Po za tym wielu z was pisze o wyłącznej winie policji? Trochę mnie to śmieszy. Oni złamali prawo wkraczając na stadion? Czy Kibole? Oni podążali w kierunku przeciwnej loży z chęcią zaatakowania kibiców innej drużyny? (oczywiście ktoś tu też napisał fajnego posta iż wtargnęli sobie pobiegać - chyba sam nie wierzysz w co piszesz.) Wkraczając na stadion wiedzieli z czym to się wiąże, że łamią prawo i policja ma pełne prawo do interwencji. Niestety pech chciał że zakończyło się to tragiczne! Niestety na życzenie samych kiboli.

Tak jak parę osób napisało wyżej na mecze się chodzi by kibicować swoim drużyną a nie napie*** po mordach. Macie taką wielką ochotę się naparzać to róbcie to gdzie indziej? Tak ciężko zorganizować jakąś ustawkę? A skoro policja wam w tym przeszkadza to szukajcie takiego państwa gdzie takie akcje są legalne i policja na to przyzwala! i zasuwajcie tam się na...
A każdemu kibolowi który nie potrafi się dostosować po schwytaniu wręczył bym dożywotni zakaz uczestniczenia w imprezach sportowych oraz masowych. Może wtedy by to ich coś nauczyło.

@akiioto piszesz że policja to młode szczyle zaraz po studiach którzy chcą pokazać co to oni nie są. To powiedz mi co Wy pokazujecie kibole? Jeden z drugim ledwo 18 lat skończył i pokazuje na każdym kroku że jest Panem świata.

Oto moje 3 grosze w tym temacie


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - LordBeaK - 10-05-2015 09:43

Zgadzam się z poprzednikiem. Moim zdaniem każdy jest winny. Po co było się napieprzać? Szkoda mi i kibola i policjanta. Ale kłócąc sie na forum nic nie zmienicie.