Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku (/Temat-Pierwsze-informacje-dotyczace-Styczniowego-Restocku-1005)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Zythus - 24-01-2010 18:25

Tak, od jutra zaczynamy czatowanie na restock.

Mariusz230594, nie sądzę, aby ktoś, kto trafi na restock, miał czas wysłać sms albo napisać na gadu reszcie, że jest restock. Raczej zajmie się zdobyciem nagrody...


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Alcor - 24-01-2010 18:33

Zythus ja ostatnio wysłałem sms'a do 10 osób i zdążyłem jeszcze zgarnąć nagrode. Smile


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - mariusz230594 - 24-01-2010 18:40

o to jak byście coś wiedzieli o restocku to napiszcie do mnie na gg-11489317


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Alcor - 24-01-2010 18:41

Jest to tego odpowiedni temat - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1016


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Zythus - 24-01-2010 19:21

No wiesz Alcor... Ty jesteś botem Big Grin. Ale szacun Big Grin

A i trzymam Cię za słowo Big Grin
"Jak będzie restock wyśle sms'a O ile będę wtedy przy komputerze. "


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Alcor - 24-01-2010 20:09

Zythus xd, ja słów nie rzucam na wiatr, więc dotrzymam obietnicy. : )


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - mariusz230594 - 24-01-2010 20:59

ja też trzymam za słowo, spoko gościu mam nadziejeSmile


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Kiziordzn - 24-01-2010 21:49

Witam. Jako, że ten restock będzie moim pierwszym to nie wiem kompletnie co robić. Czytam i czytam fora, oglądam filmiki i nadal nic.

Do końca miesiąca został tylko tydzień i w tym tygodniu nastąpi ten restock.
Co mam więc robić ?
Czekać na maila od nich (o ile takowy będzie wysłany) czy może sprawdzać samemu PTZP ?

@ Zythus - napisałeś że od jutra zaczynasz czatowanie na restock ?
No właśnie, ale jak ? O której godzinie mam to sprawdzać i co jaki czas ?
Np. sprawdzę rano później po południu i o godzinie 23 - wystarczy ?

Dajcie znać co robić aby wbić się na restocka i wyjasnijcie jak Wy to robicie.

P.S.
Chcę wziąć słuchawki SKULLCANDY LOWRIDER


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Tech - 24-01-2010 21:59

Włączasz stronę ptzplace i odświeżasz i odświeżasz, odświeżasz, odświeżasz [...], odświeżasz i tak dalej.

Możesz sobie oczywiście ustawić różne programy jak np. C4C żeby robiły to za ciebie. Pewnośći czy załapiesz się na restock niestety nigdy nie ma. Przykładowo ja czekałem 2 dni (większość czasu) przy kompie i jakąś 1min przed poszedłem do kibla. No a potem to już wiadomo co było Tongue


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Kiziordzn - 24-01-2010 22:11

No dobra ale mam to zacząć robić już od jutra aż do restocka przez 24/h ? Tak się nie da.
A więc czy jesteśmy informowani o restocku mailowo czy może mam czatować od którejś do którejś godziny ?

W jakich godzinach to się zawsze odbywało ?