Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - bartex89 - 01-11-2012 14:27

potrzebuje zamienic 320$ z payzy i 430 $ z stp na konto. jesli autor nie moze to zapraszam inne osoby


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 01-11-2012 19:01

Witam wróciłem.
1. bios mam mbank ing i aliorsync ale mogę wysłać Tobie na PKO dla mnie to nie jest problem.
2. dnochar nie dostałem Twojej wpłaty pewnie dlatego że Skrill znowu mi coś zablokował i muszę wysyłać kolejne dokumenty do weryfikacji konta... aahhh
3. Damkofr -> zrealizowane
4. matt88 -> wysłałem PW
5. Symbian -> jak masz coś do wymiany to pisz.
6. bartex89 -> PAYZE mogę wymienić napisz na PW aby ustalić konkrety. STP musisz komuś innemu sprzedać i proszę nie w moim temacie a załóż swój nowy.
7. Osoby które do mnie pisały/chciały napisać na PW ale skrzynka była pełna proszone są o ponowny kontakt.
8. Nadal nie skupuję STP, natomiast mogę duże ilości sprzedać w dobrej cenie, Skrill chwilowo (mam taką nadzieję) zablokowane. Woli przypomnienia Paypal'a u mnie nie wymienicie.

Zapraszam do wymian.


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - Symbian - 01-11-2012 22:19

Potrzebuję 181 zł na.BANK za PZ


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - Symbian - 01-11-2012 22:59

Naprawdę POLECAM nitrama! Wszystko przebiegło bezproblemowo, pieniądze mam już na koncie Wink.
Wszystko robiłem używając telefonu komórkowego,a więc potwierdzam jest to banalnie proste!.


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - DanciN - 03-11-2012 14:42

Potrzebuje 4.99zl. na Bank, wplacilem 2.18 z LR (Prawie to samo co 7% z 30zl)

Dane wysylam PW


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - Sloniasek - 04-11-2012 13:22

Kolejna udana wymiana z nitramem Smile
Dzięki wielkie!


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - mate369 - 04-11-2012 16:15

Transakcja bezproblemowa. Polecam!


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 04-11-2012 19:43

Podkreślam zrealizowane.


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - Limitless - 04-11-2012 22:15

Wysłałem Ci 24,40 na payze z maila : [email protected] w zamian proszę o 20,40 na mooneybookers : [email protected] (3zera)


RE: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - Deus - 04-11-2012 23:23

Potrzebuję [66,19zł] na [MBANK], za [PZ]
Numer konta i inne informacje wysłałem na PW.