Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profesjonalna dieta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Profesjonalna dieta. (/Temat-Profesjonalna-dieta-91558)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Profesjonalna dieta. - rekki - 04-12-2015 11:06

Może i macie rację, jednak dla mnie liczą się wyniki kupujących, nie moje. Do tej pory nie otrzymałem negatywnej opinii, a ułożyłem już ponad 20-30 diet. Dużo czytałem, rozmawiałem, eksperymentowałem na sobie i moim zdaniem posiadam wystarczającą wiedzę do tego, aby ułożyć dietę.


RE: Profesjonalna dieta. - verona - 04-12-2015 11:41

(04-12-2015 11:06)rekki napisał(a):  Może i macie rację, jednak dla mnie liczą się wyniki kupujących, nie moje.

Wszyscy wiemy co to znaczy Xpokerface


RE: Profesjonalna dieta. - rekki - 04-12-2015 12:18

(04-12-2015 11:41)verona napisał(a):  
(04-12-2015 11:06)rekki napisał(a):  Może i macie rację, jednak dla mnie liczą się wyniki kupujących, nie moje.

Wszyscy wiemy co to znaczy Xpokerface

To, co pisałem wcześniej, że obecnie sam jej nie stosuję, więc i nie ma efektów.


RE: Profesjonalna dieta. - rekki - 16-12-2015 23:50

Aktualne Wink


RE: Profesjonalna dieta. - bartheez - 17-12-2015 00:35

Też chciałem zadać podobne pytanie jak w poprzednich postach czy masz wykształcenie i podstawy do układania diety oraz czy prowadzisz swoich klientów czy to jest tylko wysłanie diety (której schemat dla wszystkich jest taki sam ) dlatego cena 15-20 zł. Sam troszkę siedzę w tym temacie, aktualnie drugi rok studiów.

Biznes jak biznes, hajs się musi zgadzać Smile czy skorzystałbym z Twoich usług? pewnie nie , bo diety układane online czy porady treningowe uzyskane przez internetowych fachowców pozostawiają wiele do życzenia.


RE: Profesjonalna dieta. - rekki - 17-12-2015 00:52

(17-12-2015 00:35)bartheez napisał(a):  pewnie, nie bo diety układane online


Drugi rok studiów, a nie wiesz w którym miejscu stawiać przecinek, aby Twoja wypowiedź miała sens...

Co do diety, nie mam negatywnej opinii na temat moich ułożonych diet, a było ich w granicach 25-40 sztuk od początku istnienia tego tematu.


RE: Profesjonalna dieta. - chacku - 17-12-2015 06:54

Rekki jesli ułożyłeś diete w ktorej poprzedni uzytkownik schudł 10k w 3 miesiace to po prostu go skrzywdziłeś. Takie tempo odchudzania niesie za sobą milion konsekwencji. Przez 3 tygodnie MAKSYMALNY deficyt powinien wynosic 300-400 kcal a redukcja wagi 1-1,5 kg tygodniowo przy dużej nadwadze liczac ze wazyl 100kg(1% masy ciała).
Do każdego trzeba podejść indywidualnie a nie kalkulatorem bmr...


RE: Profesjonalna dieta. - kondekon12 - 17-12-2015 06:59

10kg w 3tygodnie? Użytkownik musiał ważyć dużo ponad 150kg by to na jego organizm nie wpłynęło źle. Uwazasz, ze to dobrze, ze tyle schudl?


RE: Profesjonalna dieta. - lukasz206pl - 17-12-2015 07:39

dieta słaba (rozpiska co jesc 1 dzien), długo czekałem jakby ktoś za niego pisał i do tej pozy nie dostalem odpowiedzi jak i w ktorych porach stosowac suplementy, czy tez sama "diete" codziennie czy co.. mało ważne.. Dieta generowana z kfd.pl, niewiem czy darmowa czy nie, mnie ten czlowiek nie przekonał i wiecej sam sie z internetu dowiedzialem, ale widać dużo czytam Smile pozdr


RE: Profesjonalna dieta. - rekki - 17-12-2015 12:56

Dlatego opisuję w jaki sposób korygować ilość kcal w diecie, tak aby każdy dopasował ją pod siebie. Jeśli ktoś dostaje dietę na redukcję, a mimo to jeszcze ucina sobie kalorii, aby szybciej zrzucić, no to nie moja wina...
Pisałem, że jeśli po tygodniu zauważalny jest zbyt duży spadek masy ciała, to należy dodać kalorii, a nie je dodatkowo ucinać.

Generowana z ar.pl, bo mają tam fajny szablon. Twoim zdaniem lepiej by wyglądała dieta pisana w notatniku? Wybacz, ale za 2 dyszki nikt Ci nie ułoży diety na poszczególne dni..

Oczywiście, że 10kg to zbyt szybkie tempo zrzucania, ale już wcześniej o tym wspominałem, że użytkownik dodatkowo ucinał sobie kalorii, żeby szybciej schudnąć, mimo iż chudł wystarczająco szybko, a nawet zbyt szybko..