Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka szkoła średnia ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Jaka szkoła średnia ? (/Temat-Jaka-szkola-srednia-57483)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaka szkoła średnia ? - Skipi - 04-03-2013 14:04

(04-03-2013 13:58)mikolaj90 napisał(a):  Będę wybierał pomiędzy LO mundurowym a technikum samochodowym i technikum elektrycznym. Najgorsze jest to, że nie interesuję się samochodami ani elektryką ale tutaj chodzi po prostu o ukończenie dobrej szkoły, żeby coś mieć chyba, że znajdzie się praca. Co sądzicie o pracy strażaka ? Opłaca się ?

Po cholere Ci coś na czym się nie znasz i czego nie lubisz ?

Wybierz coś w czym jestes najlepszy i w czym Ci dobrze idzie.I nie patrz tylko na liceum i technikum,bo szkoła zawodowa w niektórych przypadkach będzie lepszym wyborem niż liceum czy technikum.

Taka prawda, bo pewnie przejmujesz się tym co ludzię będą gadać "a po zawodówce to pewnie nic nie umie" a większość ludzi po liceum i technikum ląduje na kasie w tesco.


RE: Jaka szkoła średnia ? - daniel42na - 04-03-2013 14:14

(04-03-2013 13:58)mikolaj90 napisał(a):  Co sądzicie o pracy strażaka ? Opłaca się ?
Heh, po pierwsze to nie praca tylko służba.
Po drugie trzeba być naprawdę dobrym albo mieć dobre znajomości.
Po trzecie jeśli chcesz marzyć o byciu strażakiem musisz wybrać się do jednej z szkół PSP a nie zakończyć kariere na liceum


RE: Jaka szkoła średnia ? - mikolaj90 - 04-03-2013 18:49

Praca; służba... Nie przesadzajmy, niczym to się nie różni. Ale kto teraz idzie na coś czym się interesuje ? No kto ? Trzeba po prostu coś wybrać i tyle. Bardzo chciałbym iść w kierunku sportowym ale nie piłkarz, kajakarz itd. tylko trenować sporty walki (mma) a wiadomo nie ma kierunku w szkołach "zawodnik mma" Big Grin Tutaj akurat trzeba rozpocząć to całkowicie inaczej a szkołę jak już pisałem 100x trzeba ukończyć jakąś w końcu...


RE: Jaka szkoła średnia ? - mikolaj90 - 01-05-2013 05:13

Może się o to już pytałem ale co sądzicie o technikum elektrycznym lub samochodowym ? W elektrycznym wiadomo fizyka to podstawa zaś matma też trochę z której mam 3 a z fizyki też 3 ? W obu technikach jest rozszerzona matma i fizyka.


RE: Jaka szkoła średnia ? - mikolaj90 - 01-06-2013 18:45

Zbliżają się wakacje zatem już ostateczny czas na wybór szkoły. Gdzie się wybieracie ? Smile


RE: Jaka szkoła średnia ? - xyourneyx - 01-06-2013 18:58

Miałem iść do technikum informatycznego, ale jednak wybieram się do liceum ogólnokształcącego z rozszerzoną Matmą, Infą, Ang i Geo (pfff).
Szkoła raczej z średnim poziomem nauczania, bo nie chcę się po nocach uczyć Jerk


RE: Jaka szkoła średnia ? - alizen - 01-06-2013 21:07

ja ide do liceum matematyczno-informatyczne i sądze, że mnie przyjmą2 oraz, że mnie nie wywaląJerk


RE: Jaka szkoła średnia ? - szczygielek - 01-06-2013 22:46

sraty taty z tymi liceami porobili, teraz nikt nie chce robić w zawodzie, lepiej wybrac technikum czy zawodówkę nawet i mieć już później zawód, a nie teraz to wszystkie wielkie Pany, na studia by się chciało nie??, racze wybrać zawód jaki nas najbardziej interesuje i kształcić się w tym konkretnym zawodzie, a nie po liceach się plątać. Ani zawodu sie nie nauczysz, ani doświadczenia żadnego. Strata czasu..


RE: Jaka szkoła średnia ? - Skadi - 01-06-2013 22:58

Po informatycznej szkole, jeśli nie interesujesz się tym sam, masz nic, bo w szkole ncizego przydatnego nie uczą Undecided

Teraz do sklepu trzeba mieć skończone technikum handlowe, ale to raczej przesada beka

Bardziej iść w stronę hydraulików, elektryków i mechanikówTongue


RE: Jaka szkoła średnia ? - mikolaj90 - 02-06-2013 09:37

No i tak jest szczygielek. Teraz brakuje fachowców z tego powodu, że wszyscy idą do tych liceów, w których nauczą się jak ja to mówię nic.Ja wybrałem zawodówkę na kierunku monter elektronik bo chcę się wyuczyć w zawodzie, a nie uczyć się matematyk, chemi i innych pierdół.