Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! (/Temat-HOT-KoGi-zgloszony-na-policje-36622)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - m4rcin93 - 06-06-2011 19:08

w sumie to nie da się sprawdzić.. bo numerów GG,maili,kont może mieć mnóstwo a IP też ma zmienne. Jedynie zostaje ci wybrać na Policje a tam zajmą się tym.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - KrisBarca_92 - 06-06-2011 19:26

no wlasnie bede musial chyba tak zrobic ....


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Lubelak - 06-06-2011 21:07

A Policja gówno zrobi takie polskie realia Big Grin ,kogi ma się dobrze był ostatnio na TS3 samochód kupił nawet ;s
Pozdro Kogi!


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - milosz998 - 09-06-2011 23:20

ta jasne Smile Już widzę jak go zgłosiliście Big Grin Gość teraz bekę ma z nas wszystkich, nosi na ręce zegarek za naszą kaskę i czyta nasze wpisy z laptopa za naszą kasę Smile

Ta nawiasem to dobrze by było serio w końcu go zgłosić i zająć się tym, bo takich trzeba tępić, do tego wrabia w to innych(sam miałęm sytuację że oskarżałem pewnego kolesia i byłem pewien że to on, ale okazało się że został wrobiony przez KOGIEGO)

Powodzenia! Ja trzeba będzie to powiem co trzeba ;D


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Admin - 10-06-2011 09:02

[Obrazek: dbf992e5daae17d49ed01a44b446d35a6fun.jpg]

kwestia czasu Smile


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - milosz998 - 10-06-2011 14:38

nic mu nie zrobią Smile taka prawda, a przydałoby się qtaska zamknąć Smile


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - KrisBarca_92 - 10-06-2011 20:08

no do mnie tez ostatnio jakis ziomek ze go oszukalem ... ktos sie podal za mnie, kupil sms i nie zaplacil ... moze i on znowu


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Nilchi - 14-06-2011 16:10

Właśnie, że złapią i moje zgłoszenie to nie jest jakiś "żart", a policja ruszyła tyłek bo dzisiaj dostałam już telefon od detektywa prowadzącego i lecę jutro rano z chłopakiem (jako świadkiem) potwierdzić zeznania Smile

W zeszłym roku był taki gość co kradł w identyczny sposób kase, tyle że "sprzedawał" siodła (jeżdżę konno ;P). Na forum zagrzmiało, też niby nic nie mieli, sprawa ucichła na kilka miesięcy i nagle ni z tąd ni z owąd zaczeli wzywać WSZYSTKICH poszkodowanych, nawet tych co nie zgłaszali sprawy. Z tego co wiem wszyscy po woli odzyskują pieniążki, a gość obecnie ma sprawe za wielokrotne oszustwa i raczej łatwo mu nie będzie się z tego wykaraskać - i jest to historia prawdziwa, nie jakaś tam wybujana od koleżanki Wink.


Pozdrawiam


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Lubelak - 14-06-2011 16:37

(14-06-2011 16:10)Nilchi napisał(a):  Właśnie, że złapią i moje zgłoszenie to nie jest jakiś "żart", a policja ruszyła tyłek bo dzisiaj dostałam już telefon od detektywa prowadzącego i lecę jutro rano z chłopakiem (jako świadkiem) potwierdzić zeznania Smile

W zeszłym roku był taki gość co kradł w identyczny sposób kase, tyle że "sprzedawał" siodła (jeżdżę konno ;P). Na forum zagrzmiało, też niby nic nie mieli, sprawa ucichła na kilka miesięcy i nagle ni z tąd ni z owąd zaczeli wzywać WSZYSTKICH poszkodowanych, nawet tych co nie zgłaszali sprawy. Z tego co wiem wszyscy po woli odzyskują pieniążki, a gość obecnie ma sprawe za wielokrotne oszustwa i raczej łatwo mu nie będzie się z tego wykaraskać - i jest to historia prawdziwa, nie jakaś tam wybujana od koleżanki Wink.


Pozdrawiam

No i dobrze ,że ktoś się za to wziął bo jakoś mi nie wyglądało żeby to morfit zrobił


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Morfit - 14-06-2011 17:48

Lubelak, niestety się mylisz. Sprawę zgłosiłem 2 maja br, ale do dzisiaj żadnego odezwu ( ani telefonicznego, ani listowego ) nie dostałem. Tak więc po prostu nie wiem czy nasza polska policja ma w dupie tą sprawę czy co.