Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - knurr - 26-09-2016 23:54

tak jak myślałem(było kombinowane) ja odnotowałem -52% mniej odnowień czyli ta awaria miała znaczacy lub celowy wpływ zobaczymy jutro stanowisko eforsy w tym temacie. Jak odnowien nie bedzie to sie juz nie opłaca być w eforsie ponieważ konwersja jest gorsza...szkoda szkoda chyba ze eforsa jakos ten problem roztrzygnie. zcekałem specalnie do północy zeby zobaczyc leady a tu minus 52% niemiła niespodzianka


RE: Odnowienia - dawaj_kase - 27-09-2016 01:34

Niestety odnowienia nie wpadły ani po 10, ani po północy.


RE: Odnowienia - eforsa - 27-09-2016 06:24

Sprawdzimy wszystko w systemie i odpiszemy jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej. Sprawa jest już zgłoszona do działu IT. Pomogłoby gdybyście napisali jeszcze na czacie lub przez kontakt eforsy, żebyśmy mogli to łatwiej zweryfikować.


RE: Odnowienia - shiks - 27-09-2016 06:25

odnowienia dramat

z pobierz go dramat

z downloadfiles dramat

z 4ksport ogromny spadek

awaria miałam istotny wpływ na nasze leady tego nie ukryjecie ani nie przyciemnicie.....


eforso co z Wami???

szkoda czasu i trudu...jeśli w tak prosty sposób "konkurencja" Was wykańcza....


RE: Odnowienia - knurr - 27-09-2016 07:16

masakra..kontakt do eforsy nie działa chce wysłac problem.
az plakac mi sie chce tyle pracy w dupe ( dzieki tej awari ktos ladnie zarobil ale za chwile uzytkownicy uciekna przez kombinowanie albo juz przepinaja linki)


RE: Odnowienia - Mirror - 27-09-2016 08:21

kiedy będą zaległe odnowienia??


RE: Odnowienia - myself93 - 27-09-2016 08:34

czyli nie tylko u mnie odnowień brak..


RE: Odnowienia - knurr - 27-09-2016 08:43

mam nadzieje ze zweryfikuja bledy i dodadzą kwoty brakujące ale czy za tydzien znowu sytuacja sie powtórzy jezeli recznie dodadzą?


RE: Odnowienia - eforsa - 27-09-2016 08:55

Sprawdzamy wszystko. To jednak wymaga odrobiny czasu. Jak tylko będziemy wiedzieć więcej damy znać.


RE: Odnowienia - fusek - 27-09-2016 09:10

(27-09-2016 06:24)eforsa napisał(a):  Sprawdzimy wszystko w systemie i odpiszemy jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej. Sprawa jest już zgłoszona do działu IT. Pomogłoby gdybyście napisali jeszcze na czacie lub przez kontakt eforsy, żebyśmy mogli to łatwiej zweryfikować.

A czemu pisac przez czat? Niemozna wszystkiego sprawdzic i kazdemu do konta pododawac?