Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profesjonalna dieta. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Profesjonalna dieta. (/Temat-Profesjonalna-dieta-91558)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Profesjonalna dieta. - rekki - 29-11-2015 16:31

(29-11-2015 15:28)MACOS napisał(a):  Jesteś personalnym trenerem bądź dietetykiem ?

Nie jestem.


RE: Profesjonalna dieta. - MACOS - 29-11-2015 16:39

Nie obraź się ale mógłbyś wstawić chociaż fotkę sylwetki swojej oczywiście. Bo beka jak np jakiś szczur co miesiąc jest na siłowni układa dietę i trening.


RE: Profesjonalna dieta. - rekki - 29-11-2015 16:43

Nie obrażam się, ale co ma umiejętność układania diet do własnego wyglądu? Skoro kupujący są zadowoleni, a ułożona przeze mnie dieta daje rezultaty, to chyba wystarczy?


RE: Profesjonalna dieta. - MACOS - 29-11-2015 16:58

No ma taki, że sam umiesz wykorzystać trening na sobię i dietę. Poprzez dobry trening i odżywianie masz dobrą sylwetke to znaczy, że masz pojęcie. Bo szczególnie ułożenie treningu bez pokrycia jest ważne, dobór ćwiczeń itp. Przecież nikt zielony ci nie powie, że trening jest zły bo sam nie ma o tym pojęcia


RE: Profesjonalna dieta. - rekki - 29-11-2015 17:04

Aktualnie nie stosuję diety Smile


RE: Profesjonalna dieta. - kusas - 03-12-2015 22:23

3 tygodnie i pozbyłem się 10kg, polecam

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka


RE: Profesjonalna dieta. - koneser00 - 04-12-2015 03:12

(03-12-2015 22:23)kusas napisał(a):  3 tygodnie i pozbyłem się 10kg, polecam

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Taki sposób to tylko i wyłącznie dieta anaboliczna Smile


RE: Profesjonalna dieta. - verona - 04-12-2015 06:15

(29-11-2015 17:04)rekki napisał(a):  Aktualnie nie stosuję diety Smile

Muszę się jednak zgodzić z MACOS. Temat ma w nazwie "profesjonalna", a piszesz, że jednak nie jesteś profesjonalnym dietetykiem czy trenerem. W takim razie moim zdaniem logiczne jest, że ktoś prosi o dowód umiejętności i wiedzy chociażby za pomocą zdjęcia. Jeżeli chcesz skorzystać z usług webmastera chcesz zobaczyć jego strony, prawda? Dla trenera własne ciało jest najważniejszą reklamą, bo nikt nie brałby rad od kogoś z BF 30% i trudnością zrobienia jednej pompki, prawda Smile ?

I tutaj nie chodzi o to że to "tylko" 20zł, bo ktoś kto trenuje powinien bać się brać w ciemno nawet za darmo. Błędne rady mogą nie tylko zmarnować miesiące treningów ale to co najważniejsze i czym nie można eksperymentować - zdrowie (często bezpowrotnie). W obliczu tych argumentów nie sądzę by prośba o chociażby zdjęcie byłaby bezzasadna.

Sam bym może skorzystał i wracał regularnie, ale nie w ciemno.

Pozdrawiam


RE: Profesjonalna dieta. - Stworkowaty - 04-12-2015 10:23

Jeżeli pozbyłeś się 10 kg w 3 tygodnie to strasznie źle, bo tak szybkie rzucanie kilogramów źle działa na organizm. Smile


RE: Profesjonalna dieta. - lukaswu - 04-12-2015 10:55

(04-12-2015 10:23)Stworkowaty napisał(a):  Jeżeli pozbyłeś się 10 kg w 3 tygodnie to strasznie źle, bo tak szybkie rzucanie kilogramów źle działa na organizm. Smile

Skąd wiesz, że szybkie? Może ważył 200kg? Big Grin