Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka szkoła średnia ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Jaka szkoła średnia ? (/Temat-Jaka-szkola-srednia-57483)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaka szkoła średnia ? - ThePro - 13-01-2013 08:42

Najlepiej iść do technikum macie zawód + szkołę średnią ukończoną (matura). W trakcie robić sobie uprawnienia lub kursy np. Prawo jazdy, kurs na wózek widłowy, na kasę fiskalną (zawsze może się przydać i tanie 100 zł około), prawko na tiry, kurs na koparko ładowarkę lub samą ładowarkę itp. Opcji jest wiele ważny jest papierek i mieć jakiś zapas w postaci dodatkowych zawodów.


Odp: RE: Odp: Jaka szkoła średnia ? - miniek9090 - 13-01-2013 13:24

(13-01-2013 06:27)yazir napisał(a):  
(13-01-2013 00:30)miniek9090 napisał(a):  Rodzice proponuja mi isc do technikum mechanicznego , ale nie wiem czy mnie przyjma .

Ja osobiście żałuję że nie poszedłem do technikum mechanicznego albo na technika elektronika (młodszy brat poszedł).
Zostałem omamiony "miljonowymi" zarobkami jako informatyk...
I co? W wyuczonej specjalizacji roboty nie ma. A za to przerabiałem kilka innych prac (od korepetytora przez barmana do osobistego kierowcy [i to jest w sumie dobrze płatna praca]) a teraz w ynternetach zarabiam.

Tak na prawde to zarabiasz wiecej przez interent niz jako kelner . Praca przed kompem luzna .

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Jaka szkoła średnia ? - przemeklif - 14-01-2013 00:25

(13-01-2013 00:30)miniek9090 napisał(a):  Wprosze sie do tematu , poniewaz tak jak autor do marca musze zlozyc papiery Lol2
Nie wiem gdzie isc . Interesuje sie informatyka potrafie pisac strony w :
-html (opanowany w 90%)
-css (tutaj nie ma nic trudnego xd)
-php (wlasnie zaczynam sie uczyc )
-javascript(tak samo jak php )
Od miesiaca zaczalem interesowac sie takze programowaniem gier pod android , ale nie wychodzi mi to za dobrze wiec sobie odpuscilem ( potrzeba wiecej wiedzy na temat javy )
Rodzice proponuja mi isc do technikum mechanicznego , ale nie wiem czy mnie przyjma . Moja srednia to 3.6 , ale na koniec roku planuje miec troche wyzsza . Moze cos polecicie dla mnie (laika od urodzenia)

zatapatalkowane ala miniacz

Papiery sie teraz do marca składa? ja miałem czas do czerwca chyba Jerk2
Z 3.6 do mechanika bym sie nie pchał, przynajmniej u mnie perspektyw po tym nie ma


RE: Jaka szkoła średnia ? - michalek2244 - 18-02-2013 20:44

Do marca trzeba złożyć dokumenty?! Ja jestem w 3 gim i nic o tym nie wiem... Swoją droga planuje isc na mechatronike w technikum


RE: Jaka szkoła średnia ? - mikolaj90 - 26-02-2013 12:06

Ja zaś planuje iść do technikum na elektryka lub do technikum samochodowego. Średnia do wyboru szkoły nie ma praktycznie żadnego znaczenia... Owszem świadczy o tym jak się uczysz ale niekoniecznie oznacza to, że będzie słabo Ci szło w szkole średniej. Poza tym mamy teraz niż demograficzny, szkoły powinny "przyjmować".


RE: Jaka szkoła średnia ? - miniek9090 - 26-02-2013 12:41

to do kiedy trzeba składać? ja słyszałem że do końca marca , ale to niepewne źródłaBig Grin


Odp: Jaka szkoła średnia ? - Slight - 26-02-2013 13:15

W zeszłym roku składanie było bodajże do końca maja.. zależy to jeszcze od szkoły..

Wysłane z mojego GT-S5660


RE: Jaka szkoła średnia ? - marzenkakpcz - 02-03-2013 11:05

A czym się interesujesz w życiu? Bo wybór szkoły to nie tak hop siup. Szkoła wojskowa to dobry wybór jeżeli kręci Cię takie coś.


RE: Jaka szkoła średnia ? - bios - 02-03-2013 11:08

@up

Nie do końca. Mnie w gimnazjum interesowała informatyka. Teraz wiem, że pewnie pójdę na Studia Finanse i rachunkowość Smile


RE: Jaka szkoła średnia ? - mikolaj90 - 04-03-2013 13:58

Będę wybierał pomiędzy LO mundurowym a technikum samochodowym i technikum elektrycznym. Najgorsze jest to, że nie interesuję się samochodami ani elektryką ale tutaj chodzi po prostu o ukończenie dobrej szkoły, żeby coś mieć chyba, że znajdzie się praca. Co sądzicie o pracy strażaka ? Opłaca się ?