Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! (/Temat-HOT-KoGi-zgloszony-na-policje-36622)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - tomko111 - 13-05-2011 19:05

No to ma przesrane.. Smile


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Lukasz16 - 18-05-2011 16:22

dostanie za swoje jutro ide na policje.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Sloniasek - 18-05-2011 16:42

Im więcej osób zgłosi się na policję tym bardziej idzie na jego niekorzyść, więcej zarzutów wyłapie.
Takim sk*****om to tylko nogi połamać.. Do więzienia na pewno nie pójdzie, dostanie zawiasy + wysoka grzywna + będzie musiał oddać pieniądze każdemu poszkodowanemu.
Jeżeli nie odda, nie wyrobi się w terminie to czeka go więzienie.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - SilverNight - 18-05-2011 16:49

Gratuluję zgłoszenia sprawy Smile Życzę wam powodzenia w sprawie bo na to chyba każdy liczy Smile

Mam nadzieję,żę dostanie największą karę jaka jest możliwa , aby się oduczył kraść...

Ciężko zarobionych pieniędzy...

Zamiast ruszyć dupę do Pracy leci na łatwiznę ...


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Lukasz16 - 18-05-2011 16:54

dzisiaj dzwonię na policję a jutro się tam udaję. mam nadzieje ze jeszcze odzyskam pieniądze a jak nie to chociaż iinnych juz nie bedzie nabierał.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - DonHoracy - 21-05-2011 12:20

No to teraz poczekamy z rok na list, w którym napiszą, że sprawa została umorzona Lol


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Nilchi - 21-05-2011 15:45

eee wybacz ale nie umarza sie spraw gdzie znają nazwisko, numer konta i generalnie wszystkie dane złodzieja. Jeżeli masz coś komentować wnosząc gówno do tematu to lepiej wyjdź z tego forum i walnij się patelnią w łeb, bo przez takich ludzi jak ty odechciewa mi się żyć w tym kraju :|


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Morfit - 21-05-2011 15:52

Nilchi : bez urazy do DH, ale on od jakiegoś czasu ( mianowicie od marca ) zaczął się tak zachowywać jak się zachowuje. Nie mam na myśli akurat tego.
Topic : Póki co nic mi nie wiadomo co dalej - czekam na jakieś wezwanie.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - mafi0zo - 21-05-2011 18:55

I bardzo dobrze [..] mam nadzieje, że odda wszystkim pieniądze i zapłaci sporą karę. Jak się dowiesz coś to napisz bo jestem w sumie ciekawy..]


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - KrisBarca_92 - 06-06-2011 18:40

jak mozna sprawdzic, ze to dany oszust, w tym przypadku kogi? ;/ po nr gg czy jak ?