Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! (/Temat-Zostales-oszukany-przez-KoGiego-lub-Pajde-WEJDZ-18746)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - m4rcin93 - 19-05-2011 13:39

killer jest 24/7 online ^^


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - InTeR - 19-05-2011 13:56

(19-05-2011 07:39)DDK napisał(a):  Gdy kogi grasuje, Wy dalej się dajecie oszukać pomimo rad i tego całego wątku...

Powtarzam, aby zweryfikować czy osoba podająca się przykładowo za Admina lub kogoś z Ekipy, należy poprosić aby ta osoba napisała coś na PW lub na SB osobie od której pożycza pieniądze ( najprostsza weryfikacja ).

Nie pożyczajcie kasy osobom mało znanym !

Nie tyle, żeby napisała (to jest lipny sposób) ale aby pogadała i podała na SB swój numer gg lub część ..

Miałem już 2 sytuacje, że oszust pisał ze mną i z osobą za którą się podawał. Pisał do tej osoby aby potwierdziła, że to ona na SB a mi napisał, że zaraz potwierdzi. Czyli po prostu ja rozmawiałem z prawdziwą osobą tylko, że za pośrednictwem oszusta. Gdybym się dał naciąć to kasa poszła by do oszusta a ja bym miał problemy Wink


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - planeta 43 - 19-05-2011 17:29

dopiszcie 100 zl, zarąbal mi konto sharecash, ale ja mi tego nie odpuszcze


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - juzek-1991 - 20-05-2011 13:16

Możecie mnie zlinczować ale jeżeli tyle osób zostało oszukanych to poprostu idzie się z tym na policje a nie zakłada temat i użala się nad sobą. Jeżeli mnie ktoś oszuka to załatwiam to poprzez sąd tak jak to było z siecią vobis, sporo nerwów straciłem i czasu, ale nie odpuściłem i sprawiedliwości stało się za dość. Weżcie go za dupe niech się nauczy że takich jak on się szybko załatwia bo jak będzie dalej tak jak jest to oon będzie nadal bezkarny.
Peace


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Sloniasek - 20-05-2011 19:36

Im więcej osób się zgłosi na policję, tym więcej zarzutów wyłapie ta szmata, takim to tylko nogi połamać, wiem z własnego doświadczenia bo sam kiedyś byłem oszukany.
Więcej osób = więcej dowodów przeciwko niemu. Oczywiście trzeba mieć niezbite dowody zgłaszając się na policję.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - neXT - 21-05-2011 08:18

kij i do Wisły Tongue


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - krazen - 03-07-2011 20:21

Uznałem, że wszyscy użytkownicy różnych forów oszukani przez niego powinni działać wspólnie, dodałem więc link na wykopie:

http://www.wykop.pl/link/800701/oszukani-przez-kogiego-laczmy-sie/


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - ***Perl*** - 23-07-2011 08:10

Coś wiadomo nowego w tej sprawie?


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - bronzo77 - 12-08-2011 15:41

Witam wszystkich. Trafiłem na to forum przez przypadek, a właściwie to ten cały kogi jest tym przypadkiem Wink Dziś zgłosiłem sprawę na policję - co prawda tylko o 50 zł i więcej będę miał z tym zachodu niż te pieniądze są warte ale mu nie podaruję!


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - adik0070 - 03-09-2011 10:14

Kogi dalej grasuje:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/147267-uwaga-na-oszusta/page__gopid__1822100#entry1822100