Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp (/Temat-Zarabianie-na-donkeymails-no-minimum-i-innych-zagranicznych-ptp-155266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Gawronix - 20-03-2018 23:11

Ok


Sent from my SM-J730F using Tapatalk


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - zarobki11 - 20-03-2018 23:50

Ja z trzech stron bitcomine,bitcofarm i ethero z sposobu Kineka ma już na donkeymails 3,4 dolara w 6 dni.


Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Gawronix - 21-03-2018 07:07

Pokaż statystyki na osiołku

Sent from my SM-J730F using Tapatalk


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - uzalezniony - 21-03-2018 08:36

Działam około 6 dni z tym, że ostatnie 2 nie mogę się zalogować na bitcomine oraz ethero bo captcha robi sobie żarty ze mnie facepalm


[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 21-03-2018 10:28

Jeśli masz problem z captchą odśwież stronę. Powinno pomóc Wink. I info do tych do korzystają z bota. Stronki bardzo często mają geotargeting, czyli są nakierowane na odbiorców z konkretnej części świata lub kraju. Nas interesują przede wszystkim USA bo mają wartość 1,25 kredytka. W drugiej kolejności są np. Canda, UK, Hiszpania 1 kredytek, a potem niżej i niżej.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - TryKillMe_ - 21-03-2018 14:35

Którego linku używać z osiołka?


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 21-03-2018 15:54

Wszystko jest opisane w pierwszym poście


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - zarobki11 - 21-03-2018 16:54

razem wpadło $ 5,7 XD równo.
Ps: dowód wrzucę później bo w pracy jestem


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - chincyk - 21-03-2018 18:27

u mnie gdy miałem problemy z recaptcha pomogło zalogowanie w gmailu Smile


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Gawronix - 22-03-2018 19:25

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Czy tylko ja mam takie słabe statystyki ?