Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka szkoła średnia ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Jaka szkoła średnia ? (/Temat-Jaka-szkola-srednia-57483)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaka szkoła średnia ? - Lusek - 28-12-2012 13:10

dokładnie. Równie dobrze możesz isc na humanistyke nie bedąc umysłem humanistycznym. Nie kieruj się naszymi odpowiedziami. Sam musisz pomysleć co chcesz robić w przyszłości i co ma przyszłość. Nie jest to łatwa sprawa ale dasz rade Smile


RE: Jaka szkoła średnia ? - kamilk268 - 12-01-2013 21:48

polecam matematykę bo prosty to kierunek i lepszy niż bycie humanistą bez pracy..


Odp: Jaka szkoła średnia ? - miniek9090 - 13-01-2013 00:30

Wprosze sie do tematu , poniewaz tak jak autor do marca musze zlozyc papiery Lol2
Nie wiem gdzie isc . Interesuje sie informatyka potrafie pisac strony w :
-html (opanowany w 90%)
-css (tutaj nie ma nic trudnego xd)
-php (wlasnie zaczynam sie uczyc )
-javascript(tak samo jak php )
Od miesiaca zaczalem interesowac sie takze programowaniem gier pod android , ale nie wychodzi mi to za dobrze wiec sobie odpuscilem ( potrzeba wiecej wiedzy na temat javy )
Rodzice proponuja mi isc do technikum mechanicznego , ale nie wiem czy mnie przyjma . Moja srednia to 3.6 , ale na koniec roku planuje miec troche wyzsza . Moze cos polecicie dla mnie (laika od urodzenia)

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Jaka szkoła średnia ? - Roxi5017 - 13-01-2013 00:47

Z średnią 3.6 nie masz co się martwić o przyjęcie do szkoły, lepiej dobrze egzaminy napisz, za to głównie z podania masz punkty Tongue


Odp: Jaka szkoła średnia ? - miniek9090 - 13-01-2013 00:57

Wlasnie egzaminy to u mnie to porazka . Srednio 40-50% . Tylko z polaka 70% . No coz musze sie w tym polroczu zaczac uczyc , a nie zarabiac.

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Jaka szkoła średnia ? - rowik888 - 13-01-2013 01:48

Jeśli chcesz iść w stronę informatyczną to ucz się matmy i języków programowania, (c, c++, c#, java, python, pascal lub innych podobnych) a nie pisaniem stron internetowych, bo to Ci się raczej później nie przyda.


Odp: Jaka szkoła średnia ? - miniek9090 - 13-01-2013 01:52

Uczyc tych jezykiw bede w technikum. Teraz musze uczyc sie i dobrze napisac egzaminy

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Odp: Jaka szkoła średnia ? - rowik888 - 13-01-2013 01:55

(13-01-2013 01:52)miniek9090 napisał(a):  Uczyc tych jezykiw bede w technikum. Teraz musze uczyc sie i dobrze napisac egzaminy

zatapatalkowane ala miniacz

No to polecam zacząć od matmy Smile


Odp: Jaka szkoła średnia ? - miniek9090 - 13-01-2013 01:58

Z matma mam problem xd . 3 to u mnie max ...nie rozumiem tego ...

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Odp: Jaka szkoła średnia ? - yazir - 13-01-2013 06:27

(13-01-2013 00:30)miniek9090 napisał(a):  Rodzice proponuja mi isc do technikum mechanicznego , ale nie wiem czy mnie przyjma .

Ja osobiście żałuję że nie poszedłem do technikum mechanicznego albo na technika elektronika (młodszy brat poszedł).
Zostałem omamiony "miljonowymi" zarobkami jako informatyk...
I co? W wyuczonej specjalizacji roboty nie ma. A za to przerabiałem kilka innych prac (od korepetytora przez barmana do osobistego kierowcy [i to jest w sumie dobrze płatna praca]) a teraz w ynternetach zarabiam.