Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeprosiny dla Xnationa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przeprosiny dla Xnationa (/Temat-Przeprosiny-dla-Xnationa-23424)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Xnation - 15-07-2008 20:42

Cytat:Warna dostałem jak bylem dość nowy na forum... a tak dokładniej to było tak, że nie zrobiłem TAGu w temacie po czym któryś z modów napisał, że mam dodać tag... ja tego nie zauważyłem i nie dodałem.... no i warn. koniec...

Dla tego mówię że pasowało by ci się przenieść bo tu nie świecisz z tym warnem


- Marszalll - 15-07-2008 20:47

Cytat:Dla tego mówię że pasowało by ci się przenieść bo tu nie świecisz z tym warnem

Spokojnie... :-| :->

Cytat:* Każe ostrzeżenie trwa: 30dni po czym zostaje zdjęte z konta użytkownika. Jeśli uczestnik się nie poprawia dostaje BANA na zawsze...

O ile dobrze zrozumiałem to warn zniknie... :-? :-?


- evolucja - 15-07-2008 20:47

[b:-|a85f09075]Kolekcjoner[/b:-|a85f09075], wreszcie... :-)


- Marszalll - 15-07-2008 20:50

evolucja, ty tu jesteś długo.. mam racje czy robie z siebie cepa... ze myślę ze warny znikają po miechu.


- Sniechu - 15-07-2008 20:54

Dobrze myślisz - też kiedyś dostałem warna za spam i zniknął równo po 30 dniach :idea:


- Marszalll - 15-07-2008 21:26

Xnation, chodziło mi czyste konto... (towarzyskie).
Wiadomo, że evo teraz mniej chętnie ci pomoże czy przyjmie twoją ofertę...itd.
(to były tylko przykłady więc nie komentuj ich w żaden sposób).


- Xnation - 15-07-2008 21:47

przykłady ale ja do evo nigdy nie będę miał biznesów gdyż ze złodziejami się nie bujam.
Pomoc? Jeszcze mnie nie znasz ale nigdy nie proszę o pomoc :-) Jeśli się w czymś topię to się utopię a nie poproszę o pomoc


- rafki - 15-07-2008 21:53

to utop sie na smierc. umrzyj.pl - widac ze lubisz smierc, bo wnioskuje to z twojego avatara:
tak, obrazam cie, idz sie poskarz


- mjs17 - 15-07-2008 21:54

widać ze kolejna niepotrzebna dyskusja więc wprowadzam to samo

[size=18:-|acc088cda][color=red:-|acc088cda]za każdy post napisany w tym temacie będzie ostrzeżenie[/color:-|acc088cda][/size:-|acc088cda]


- BizNET - 16-07-2008 08:46

Krew mnie zalewa jak czytam wasze brednie!


rafki i evolucja jak bym was nie znał to pewnie pomyślał bym sobie że coś z Wami nie tak, mówię to szczerze! Od dziś nie będę się z nikim tak cackał jak dotychczas
Xnation zacząłeś być aktywny od paru dni a forum wygląda jak jeden wielki plac wyzwisk!

Jeden drugiego prowokuje, następny wyzywa a trzeci dogaduje, czy tak to ma wyglądać? Jeśli ktoś uważa że tak to w tej chwili powinien stąd wyjść!