Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. (/Temat-Smierc-kibica-w-Knurowie-113548)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Papass - 06-05-2015 14:07

(06-05-2015 13:38)Max998 napisał(a):  Warto też zauważyć, że tak tłumnie wybierany przez młodych Korwin-Mikke sam podkreślił, że w takich sytuacjach pozwoliłby na strzelanie w tłum amunicją ostrą. I do kogo wtedy byłyby pretensje, skoro sam ''prezydent'' wtedy by na to pozwolił? Mówił, że takie rozkaz wydałby i do tych kibiców z Knurowa i ostatnio do górników. Smile
Proszę bardzo o link do wypowiedzi, gdzie Korwin wypowiedział się w ten sposób o kibicach z Knurowa. Powiem Ci, że już się ośmieszyłeś, bo takiej wypowiedzi nigdzie nie znajdziesz. Sianie tego rodzaju propagandy to głupota, pozdrawiam Wink


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Max998 - 06-05-2015 15:46

Ja tego linku nie mam - przyznaję.
Czytałem to w jednym z setek komentarzy na stronach poświęconych temu wydarzeniu w Knurowie - ''Kibice'' czy jakoś tak. Być może tam ktoś coś, opacznie zrozumiał bądź przekręcił zdania. Zwolennikiem Korwina nie jestem a wiem co on czasami lubi powiedzieć więc sądziłem, że może to być jakiś cień prawdy.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Fricooo - 06-05-2015 16:33





Trochę prawdy. Jeżeli ktoś nie jest w klimacie wystarczy ze sie wslucha i moze zrozumie kilka rzeczy


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Kurus92 - 06-05-2015 19:28

(06-05-2015 16:33)Fricooo napisał(a):  



Trochę prawdy. Jeżeli ktoś nie jest w klimacie wystarczy ze sie wslucha i moze zrozumie kilka rzeczy

Zaraz zostaniesz zgnojony przez wielebnych sługów ciemnogrodu za ten kawałek... Wink

BTW. Swoją drogą spoko jest Smile


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Max998 - 06-05-2015 19:35

Nie zostanie bo każdy ma swoje zdanie, jeszcze wolno w tym kraju. Smile


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Fricooo - 06-05-2015 20:45

Nie mam czego sie brac bo wypowiadaja sie glownie osoby ktore nie sa w klimacie, a o tragedii cos uslyszaly z tv, a cos ktos im dopowiedzial. Szanuje zdanie innych i licze na to samo.
Jakos na dniach bedzie zorganizowana zbiorka pieniedzy dla rodziny S.P. Dawida. Beda sprzedawane plyty a caly zysk zostanie przekazany rodzinie.

W razie czego link:
https://facebook.com/photo.php?fbid=823517417740367&id=117293858362730&set=pb.117293858362730.-2207520000.1430941251.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - rekki - 07-05-2015 12:38

Po pierwsze w chwili oddawania strzałów przez POlicjantów chłopak stał sam, nikomu nie zagrażając, ani nie robią niczego złego, po prostu stał sobie na murawie i ewentualnie coś krzyczał.
Po drugie widać na zdjęciach jak POlicjanci celują nie poniżej pasa, a w głowę.
Po trzecie, w chwili gdy dostał kulką w szyję to za chwilę inny z POlicjantów oddał jeszcze jeden strzał w kierunku chłopaka.
Po czwarte przed oddaniem strzału, mają obowiązek oddać serię strzałów ostrzegawczych w niebo, tego również nie było.

Skoro już porównujecie sytuację do wypowiedzi Korwina to karę śmierci powinien dostać ten POlicjant, bo to on zabił, a nie ten ŚP Dawid.
Piszecie, że w stanach nie bawili by się w gumowe kulki, tylko strzelali z ostrej? Hm, porównywanie kraju, w którym można używać broni/innego sprzętu do obrony siebie w przypadku niebezpieczeństwa, do kraju, w którym za użycie broni w stosunku do napastnika atakowany otrzymuje większy wyrok, niż agresor jest nieco bezsensowne.

Co do tvnu, bo ktoś wspomniał. Jest to zwykła propaganda, manipulacja baranami, którzy ślepo wierzą w to co mówi jakiś pismak czy dziennikarzyna.

A co do ludzi piszących, że dobrze, że tak się stało.. Niech los się nie odwróci i nie znajdźcie się w podobnej sytuacji Wink

Jeszcze do autora tematu - nigdy nie miałeś nie miłej przygody z POlicją? To pewnie miałeś z nią styczność tylko w przypadku mandatu za prędkość, czy przejście na czerwonym świetle Wink
Wystarczy podać przykład marszu niepodległości, gdzie POlicjanci nadużywali swojej "władzy". Z tego co wiem, to takie gumowe kulki latały normalnym ludziom nad głowami. Jeśli uważasz, że zachowania POlicji są odpowiednie to znaczy, że gówno wiesz i gówno widziałeś Wink


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - daniel42na - 07-05-2015 14:20

(07-05-2015 12:38)rekki napisał(a):  Po drugie widać na zdjęciach jak POlicjanci celują nie poniżej pasa, a w głowę.
Czy wy przypadkiem nie przesadzacie?


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Kurus92 - 07-05-2015 14:32

(07-05-2015 14:20)daniel42na napisał(a):  
(07-05-2015 12:38)rekki napisał(a):  Po drugie widać na zdjęciach jak POlicjanci celują nie poniżej pasa, a w głowę.
Czy wy przypadkiem nie przesadzacie?

nie.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Rav656 - 07-05-2015 14:48

No tak, przecież to takie piękne zginąć za Konkordię Knurów Big Grin