Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki (/Temat-Clixsense-Nowa-Odslona-Lepsze-Warunki-10195)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - macgre - 18-08-2011 23:53

(04-08-2011 22:10)kronic napisał(a):  A ja wam mogę dorzucic jeszcze ciekawszy nius,otóż jakimś cudem i nie obchodzi mnie jakim;] dostałem dzis konto Premium na ClixSense za free;]
Normalnie mi kopara opadła,od jakiegos sponsora i niby za systematyczne klikanie i co by nie byc gołosłowny wklejam treść maila
[Obrazek: index.php?get=1&f=1]
Ale jajca 15$ w kieszeni,a jak mi dowaliło reklam to makabra,dostałem 103 reklamy do wyklikania na dzień dobry po 0.1c;] czyli wyklikałem dolca z samych reklam(troche to zajeło) hehe.
I to ja zapraszam może komus przyniose szczęście dalej;]

http://www.clixsense.com/
Włąsnie zczaiłem baze i wygrzebałem,że zasponsorował mi konto jakis Amerykanin ale why nie mam pojęcia.

Hehe Kolego zasponsorował bo może mu sięspodobałeś Jerk A tak na serio to czy nie jesteś czasem poleconym tego gościa?Smile


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Sozin - 02-09-2011 20:28

Wygraliście coś w ClixGird?
Ja obecnie wygrałem tam dwa razy po $0.10 Big Grin


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - seelo - 03-09-2011 20:07

takSmile też wygrałemTongue zapraszam do rejestracji bo naprawde wartoSmile


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - MrocznyKILL - 02-03-2012 13:48


Potwierdzam rewelacyjny serwis w 100% wypłacalny Smile Według mnie lider w śród buxów odkąd w neobuxie trafienie reklamy za 0.01$ graniczy z cudem ClixSense rządzi Smile

Zapisz się a ja zdobędę ci poleconych! Innowacyjny łańcuszek / piramida programu ClixSense :

http://zarabiam.com/Temat-Innowacyjny-lancuszek-piramida-programu-ClixSense-50211




RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Pablo1979 - 13-06-2012 12:29

Powiem tak konto miałem już założone ponad rok temu ale zniechęciły mnie na początku niskie stawki i odpuściłem ten program .Teraz do niego powróciłem i żałuję że wtedy gdy była szansa na zdobycie dużej ilości poleconych odpuściłem ale cóż bywa Smile. Teraz odświeżyłem swoje stare konto które o dziwo nie zostało usunięte i sam w ciągu miesiącu bez poleconych u stukałem ponad 10 $ . To co by był jak bym miał poleconych Smile.
Mogę tylko potwierdzić program jest bardzo dobry nawet dla samotnych klikaczy jeśli tylko znają choć trochę język angielski to ten serwis jest dla was Smile


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - patyk339 - 13-06-2012 12:45

Ten serwis jest przeciętny trudno na tym zarobić, a żeby wygrać w ClixGird... graniczy z cudem.
Ja osobiście jestem do tego serwisu nastawiony neutralnie Smile.


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Pablo1979 - 13-06-2012 12:50

Hm co do ClixGird gram prawie codziennie i w ciągu miesiąca trafiłem raz 0,50$ dwa razy 0,25$ i raz 0,10$ nie jest źle według mnie . Jeżeli ktoś robi jeszcze Taski to już naprawdę może sporo wyciągnąćSmile


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - Arekaaa - 23-01-2013 09:38

Ja gram od paru dni w Clixgrida i nic jeszcze nie mam :/


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - draksone - 28-01-2013 16:41

nie moge sie zarejestrowac,pisze ze zly email podaje,sprawdzam wszystko ok,nawet 2 probowalem i tez ten błąd wyskakuje


RE: Clixsense - Nowa Odsłona! Lepsze Warunki - bmw - 28-01-2013 17:42

(28-01-2013 16:41)draksone napisał(a):  nie moge sie zarejestrowac,pisze ze zly email podaje,sprawdzam wszystko ok,nawet 2 probowalem i tez ten błąd wyskakuje
A czasami sie nie zarejestrowales tam wczesnej?Sprawdz poczta czy nie dostales juz maila aktywujacego