Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku (/Temat-Pierwsze-informacje-dotyczace-Styczniowego-Restocku-1005)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - mefisto04 - 22-01-2010 16:36

Lockarz. Ty chyba jakiś dziwny jesteś. Było mówione, że nie ma wysyłania esów ( admin nie organizuje ). A poza tym chyba Cię głowa boli, żeby Ci ktoś wysyłał cokolwiek 30 min przed restockiem, bo nikt nie będzie wiedział na tyle przed czasem. Coraz bardziej zaczynam myśleć po twoich postach, że masz 10 lat. Przepraszam jak Cię to uraziło.


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Zythus - 22-01-2010 16:37

"tylko jak by można było prosić to 30 minut wcześniej" ?WTF? XD
H@H@H@H@H@H@
O restocku dowiemy się "kilka" minut przed nim [ może 30 sek, może minuta, może dwie].
I myślisz, że ktoś będzie tracił czas na wysłanie sms do Ciebie? Raczej odpali Lockerz i będzie wbijał na restock - innymi słowy przez te pół godziny będzie miał "w dupie" telefon. Głęboko w dupie.


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Magnus - 22-01-2010 17:52

ja postaram sie wii zgarnąć xD


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - lokarz - 22-01-2010 17:56

popierwsze wyrażajcie sie troche bo słownictwo macie do kitu po drugie nie trzeba mi mówić teraz bo na innym forum przeczytałem i po trzecie ciebie mefisto04 głowa boli i może coś sie robi bo coś masz do mnie nie obrażaj mnie więcej!!
i niemam zamiaru sie więcek z wami kłucić


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Leopard - 22-01-2010 18:03

(22-01-2010 17:56)lokarz napisał(a):  popierwsze wyrażajcie sie troche bo słownictwo macie do kitu
Leże i kwicze Smile. Najbardziej słownictwo do kitu to masz ty. Zgadzam się z osobą, która napisała, że masz 10 lat. Ale skończmy offtop Smile.


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Zythus - 22-01-2010 18:04

On Cię nie obraża - on mówi, że masz 10 lat. To ile masz? 8?
Pisać nawet nie umiesz.

Nie mam - oddzielnie
więcęj - j zamiast k
kłócić - ó z kreską

To z 8 lat. Może 10 Big Grin
Skoro przeczytałeś na innym forum - to po co napisałeś tutaj?
Jeśli najpierw napisałeś, a potem przeczytałeś to wybacz - ale my, tępy gnoju, nie wiedzieliśmy, iż łaskawy pan ruszył szanowną dupę na inne forum.

Powodzenia

PS: Sorry all za takie słownictwo, ale mam dosyć...


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Royside - 22-01-2010 18:15

Nie wiem czy się wszyscy poorientowaliście ,ale ten temat jest o Restocku , a nie o kolejnym polskim odcinku Mody na Sukces.
Jeżeli chcecie się pokłócić piszcie na PW , następny spam będzie karany warnami.


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - Wolfie - 22-01-2010 20:17

Przecież pisze, że data będzie niespodzianką, nie oznacza to, że nie powią... Powią w swoim czasie


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - mefisto04 - 22-01-2010 20:44

Ale chyba nie z takim wyprzedzeniem. 30 min przed restockiem to tyle by ludu już czekało, że wszystko by poszło w 1 min ( nawet tapety ). Nie wymagajmy niemożliwego. Jak powiedzą jaki dzień to już będzie super.


RE: Pierwsze informacje dotyczące Styczniowego Restocku - lokarz - 22-01-2010 23:03

masz racje Wink