Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - czemcio69 - 04-12-2018 20:39

Ktoś wytłunaczy gdzie te ankiety wogóle są? Mam konto zweryfikowane i dalej nie wiem.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 11natinka11 - 04-12-2018 20:47

(04-12-2018 20:27)xmaniek6 napisał(a):  
(04-12-2018 20:08)11natinka11 napisał(a):  Jak myslicie to nie podpucha i otworzyc ten link co dostałam w meilu?
Nie pamietam ankiety o epapierosach i dziwi mnie ten meil z którego dostałam i inny na końcu podany. Treść meila:

Od:
Dimitra Kale <[email protected]>

Dear participant,

You enrolled in this study 3 months ago by completing a questionnaire on smoking and e-cigarette use. As part of this you very kindly agreed to complete a follow-up questionnaire to help us to evaluate this research. We would be grateful if you would complete it.

You will Get paid £0.85 to your Prolific account by completing this follow-up questionnaire.

Don’t worry if you are smoking now or not, your feedback is very important and we need information from both smokers and ex-smokers. Your assistance to date is much appreciated.

Follow this link to the Survey:
Take the Survey


Follow the link to opt out of future emails:
Click here to unsubscribe

If you have any questions regarding this questionnaire, please contact Dimitra Kale ([email protected]).

Thank you for your continued participation in our research.

Kind regards,
Dimitra Kale

Wydaje się ligitny otwórz Smile
zobacz w zakładce submissions czy tam jest o tym ankieta


Była dobra zrobiłam ją. Tu kto chce jest link do tej ankiety https://goldpsych.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_89aU8OHFQoiu2gd?Q_DL=4UVGJPb80hbDd8V_89aU8OHFQoiu2gd_MLRP_43dHRrIKAKgHGK1&Q_CHL=email


edit to chyba tylko indywidualna dla mnie była


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - gwizdek1 - 06-12-2018 08:40

Niestety nigdy o tym nie słyszałem, czy ktoś mi pomoże i poda jakaś przestrzeń coworkingowa ? Potrzebne do pytania


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - prorex3h7 - 06-12-2018 09:00

(04-12-2018 20:39)czemcio69 napisał(a):  Ktoś wytłunaczy gdzie te ankiety wogóle są? Mam konto zweryfikowane i dalej nie wiem.

(06-12-2018 08:40)gwizdek1 napisał(a):  Niestety nigdy o tym nie słyszałem, czy ktoś mi pomoże i poda jakaś przestrzeń coworkingowa ? Potrzebne do pytania

Ankiety są w zakładce "Studies", jeżeli wypełniłeś profil to po prostu odpal sobie stronke i niech cały czas będzie włączona, jak sie pojawi jakaś ankieta to w zakładce będziesz miał napisane prolific (1)

Wydaje mi się, że tutaj po prostu trzeba podać adres stronki coworkingowej i to tyle - ja podałem taki - http://cofactory.pl/ ale oczywiście mogę się mylić i może nie o to chodziło Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Marcins1996 - 06-12-2018 09:02

Tak, to chodziło o adres strony przestrzeni dla coworkingerów. Ja podałem sobusy.pl Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - gwizdek1 - 06-12-2018 10:11

Dzięki Panowie ! Za pierwszym razem wysłałem im jakąś stronę i im to nie pasowało bo dostałem taka wiadomość :

Thank you for completing our study! As a final quality-check for the data collection, please respond to this message with only the words you entered in response to the second question (i.e., "Please enter the website for the coworking space that you are a member of below:"

After receiving your correct answer, we will approve payment.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 06-12-2018 11:58

(06-12-2018 10:11)gwizdek1 napisał(a):  Dzięki Panowie ! Za pierwszym razem wysłałem im jakąś stronę i im to nie pasowało bo dostałem taka wiadomość :

Thank you for completing our study! As a final quality-check for the data collection, please respond to this message with only the words you entered in response to the second question (i.e., "Please enter the website for the coworking space that you are a member of below:"

After receiving your correct answer, we will approve payment.

Otrzymałam maila z taką samą treścią, odpowiedziałam w taki sam sposób jak podczas ankiety i przyznano mi wynagrodzenieSmile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Fidziak30 - 06-12-2018 20:28

Cytat:Wyobraź sobie, że jesteś konsultantem ds. Strategów korporacyjnych z nowym startupem technologicznym w Kalifornii. Firma wyrosła z założyciela i potrzebuje doświadczonego menedżera, aby objąć funkcję CEO. Poproszono Cię o utworzenie krótkiej listy trzech osób, które firma powinna rozważyć jako nowy dyrektor generalny. Proszę wymienić trzech kandydatów poniżej.

ktoś ma pomysł ;-)

1 - Reksio
2 - Gargamel
3 - Rumcajs

To moi kandydaci Tongue

PS: O dziwo, ankiety coraz częsciej się pojawiają. Pozdrawiam.

Teraz przed chwilą, wpadła mi ankieta za 4 funty - Gra Spaceship - latanie statkiem i omijanie asteroid, i później parę odpowiedzi na temat naszego umysłu itp.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 06-12-2018 21:06

Ja niestety nie mam tyle szczęścia. Od 2 zero ankiet :/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xmaniek6 - 06-12-2018 22:32

Także ten , re-kordzik bekabeka
http://prntscr.com/lrpcdl
nie interesuje mnie to czy miałeś czy nie Angry nie spam