Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec pracy jako telemarketer ---> nowy temat :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Koniec pracy jako telemarketer ---> nowy temat :) (/Temat-Koniec-pracy-jako-telemarketer-nowy-temat-94332)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - GiorgioDobko - 22-07-2014 11:35

@Lusek, zgadzam się, wszystko zależy od charakteru - lubię swoją pracę, a do tego mam niezłe wyniki (średnia umów na ten moment 3.0)

Z drugiej strony jednak nie jest to praca marzeń i warto łączyć ją z zarabianiem w internecie, bo jest to możliwe, o ile nie mamy poblokowanych stron na komputerze Big Grin.


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - jarunioo7 - 23-07-2014 09:07

Mi się ta praca podoba, wczoraj podpisałem umowe na czas nieokreślony i mam nadzieje że do końca wakacji będę pracował.. A po wakacjach dorywczo po dwie trzy godzinki Smile


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - damianus627 - 26-07-2014 00:02

@jarunioo7 ty należysz do grupy telemarketerow którzy gadają do końca nawet jak ktoś na poczatku mówi że rezygnuje?


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - klejberowskim82 - 26-07-2014 00:12

telemarketer to najgorsza praca jaka moze byc chyba ze pracujesz w poczcie polskiej i ktos musi cos od Ciebie wziac bo nikt inny mu nie zaproponuje Wink czasami wspolczuje pania na tele jak dzownia a Ty jestes wkurzony i sie na nich wyrzywasz albo odkladasz sluchawke!


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - GiorgioDobko - 26-07-2014 01:17

(26-07-2014 00:12)klejberowskim82 napisał(a):  telemarketer to najgorsza praca jaka moze byc chyba ze pracujesz w poczcie polskiej i ktos musi cos od Ciebie wziac bo nikt inny mu nie zaproponuje Wink czasami wspolczuje pania na tele jak dzownia a Ty jestes wkurzony i sie na nich wyrzywasz albo odkladasz sluchawke!

Zależy jeszcze jaką firmę reprezentujesz i jakie usługi sprzedajesz.

Sprzedając usługi Orange, nie jest jeszcze tak źle.
Da się zarobić normalne pieniądze i to na umowie śmieciowej, albo nawet i bez żadnej umowy w call center (orange nie posiada swoich biur, w większości jest to franczyza).
U mnie w call center są osoby, które spisują ponad 100 umów miesięcznie i wyciągają na tym po 4-5k zł, co by nie mówić, to i tak wiele osób w Polsce byłoby w stanie wykonywać dowolny zawód, byleby osiągnąć takie zarobki. A jest to jedynie 6h pracy dziennie.
W porównaniu do netii, zarobki są kilka razy wyższe, ponieważ w większości call center są po prostu wyższe stawki za godzinę i za spisaną umowę, niż u innych operatorów.

A czy chcesz, czy nie chcesz, to Orange jest firmą o zasięgu globalnym i trzeba się z tą firmą liczyć, nawet jeżeli jakiś dziadek w akcie desperacji, podczas rozmowy zacznie rzucać mięsem.


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - erykziele12 - 26-07-2014 02:27

Od ilu lat można pracować w call center ? (żeby nie było, głos mam już dawno po mutacji, brzmię troche jak lektor z polsatu Tongue)


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - Janex - 26-07-2014 02:30

(26-07-2014 02:27)erykziele12 napisał(a):  Od ilu lat można pracować w call center ? (żeby nie było, głos mam już dawno po mutacji, brzmię troche jak lektor z polsatu Tongue)

Z reguły od skończonych 18 lat. Czasami wymagane jest wykształcenie średnie.


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - GiorgioDobko - 26-07-2014 09:32

(26-07-2014 02:27)erykziele12 napisał(a):  Od ilu lat można pracować w call center ? (żeby nie było, głos mam już dawno po mutacji, brzmię troche jak lektor z polsatu Tongue)

Jeżeli będziesz miał 17 lat, nic takiego się nie stanie. Bylebyś był po mutacji i wyglądał na w miarę normalnego człowieka, tyle wystarczy.
Nie ma jakichś dużych wymagań, jeżeli chodzi o pracę w call center, mnie przyjęli bez średniego wykształcenia (teraz idę do klasy maturalnej) oraz bez skończonych 18 lat.


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - erykziele12 - 26-07-2014 11:52

A to sobie nie popracuje . Mało jest wgl. prac dla 13 latków, na truskawki nawet nie myślę iść bo 2 zł za koszyk... Undecided To juz wolę zostać przy sub sms i zarabianiu w internecie Cool . Dzięki za info .


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - Zarobiony_Koles - 26-07-2014 12:39

Eryk, mówisz 2 ZŁ za łubiankę? To nie jest to wcale taka mała stawka.. Ale to już pewnie drugi albo trzeci zbiór