Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! (/Temat-Grand-Theft-Auto-V-Oficjalnie-Premiera-Wiosna-na-PS3-i-XBOX-360-60422)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Qwik - 17-09-2013 17:12

"psy uprawiające sex na ulicy"

Czekam na wersje pc.


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - damianus627 - 17-09-2013 17:13

@Qwik




RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Qwik - 17-09-2013 17:15

ahahah zajebiste


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Max998 - 17-09-2013 17:59

Pograłem dłużej i całkiem wciągająca. Miasto wielkie fajne tereny z sarnami wilkami itp. (potrąciłem już łosia). Big Grin Jedyne czego mi brakuje tam to lepszych uszkodzeń samochodu i większej liczby ludzi na ulicy bo wieje pustką. Smile


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Qwik - 17-09-2013 18:03

Lepsze uszkodzenia i więcej ludzi to tylko na pc Big Grin


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - pikusix1 - 17-09-2013 18:16

Grałem przez 30 minut (ziomki wiedzą dlaczego Lol ) na PS3 i powiem szczerze - już dawno nie usiadłem tak głęboko w fotelu. Smile Mapa jest przeogromna, na szczęście jest dużo atrakcji "do przelecenia" i jest co robić. Co do prowadzenia samochodów - wydają się bardzo lekkie i dlatego ciężko je utrzymać, wystarczy dłuższy trening na ulicy, nie mówiąc już o ulicznych wyścigach. Wiadomo - dla niektórych początek może być nudny itd. itd., ale to tylko dlatego, iż nie odkryli atrakcji jakie GTA prezentuje. Jeszcze co do grafiki - nie jest super nowa, piękna jak w BFie 4, ale wystarczająca na luźne granie. Tongue


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Sloniasek - 17-09-2013 19:15

(17-09-2013 18:03)Qwik napisał(a):  Lepsze uszkodzenia i więcej ludzi to tylko na pc Big Grin

Racja, zapewne gdy GTA V ukaże się na PC to powstaną mody do uszkodzeń pojazdów jak to miało miejsce w GTA IV.

Mała ciekawostka dotycząca GTA V na PC:

Cytat:"W Internecie opublikowano zawartość pliku konfiguracyjnego fwAllConfigs.xml z wersji X360, zawierającego wpis nazwany „PC configuration overrides” z opcjami związanymi z pecetami. Nieco niżej znaleźć można także wzmiankę o platformie „orbis” - tak samo nazywa się system operacyjny PlayStation 4."

Jestem przekonany w 80% że gra pojawi się na pecety na wiosnę.


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Max998 - 17-09-2013 19:45

(17-09-2013 18:03)Qwik napisał(a):  Lepsze uszkodzenia i więcej ludzi to tylko na pc Big Grin

Szkoda, bo w GTA IV były całkiem solidne a i ludzi w centrum miasta było od groma.. Smile


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Qwik - 17-09-2013 20:24

(17-09-2013 19:15)Sloniasek napisał(a):  
(17-09-2013 18:03)Qwik napisał(a):  Lepsze uszkodzenia i więcej ludzi to tylko na pc Big Grin

Racja, zapewne gdy GTA V ukaże się na PC to powstaną mody do uszkodzeń pojazdów jak to miało miejsce w GTA IV.

Mała ciekawostka dotycząca GTA V na PC:

Cytat:"W Internecie opublikowano zawartość pliku konfiguracyjnego fwAllConfigs.xml z wersji X360, zawierającego wpis nazwany „PC configuration overrides” z opcjami związanymi z pecetami. Nieco niżej znaleźć można także wzmiankę o platformie „orbis” - tak samo nazywa się system operacyjny PlayStation 4."

Jestem przekonany w 80% że gra pojawi się na pecety na wiosnę.

To nawet nie o mody chodzi ale podstawowe opcje graficzne.Oczywiście istnieje obawa o to ze optymalizacja będzie skopana jak w czwórce o sobie nie pogramy.


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - pliki - 14-10-2013 18:52

gra jest świetna, lepsza jak IV - ale te psy to mnie rozwaliły z tego filmiku. Big Grin